Студентка педагогічного університету увійшла в сотню кращих танцюристів шоу «Танцюють всі»

19-річна студентка Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка Літа Кірєєва потрапила в сотню танцюристів, які будуть змагатися за звання кращого танцівника України у 8 сезоні талант-шоу «Танцюють всі».

Літа танцює вже досить довго – з 7 років, проте навіть не сподівалася пройти до сотні, повідомляє видання Трибуна.

– Я перший раз на кастингу. Хоча я і танцюю з 7 років, але ніяк не могла наважитись спробувати свої сили і прийти на проект, бо не думала, що достатньо добре танцюю. Але мій тренер, Олександр Білоконь, підштовхнув мене, сказавши, щоб спробувала, і я подумала чому б ні, – говорить дівчина.

Для полтавки танці – це життя, а не просто хобі, тому вона зізналася, що й досі пам’ятає слова суддів.

– Справжній артист танцює, грає чи співає кожного разу наче востаннє, не жаліє себе. І у тебе це вийшло. Але танцювала ти не останній раз, наступний буде в сотні, – згадує танцівниця.

Також студентка розповіла, що після того, як отримала квиток, почала вірити в себе і свої сили. Сам же тренер, Олександр Білоконь, у якого дівчина займається contemporary dance, також був учасником 4, 5 і 6 сезонів шоу, проте йому трохи не вистачило для того, щоб увійти в двадцятку кращих.

Олександр пишається своєю ученицею і впевнений, що для дівчини це тільки початок.

– Взагалі я розділяю танцівників, як в принципі людей і з іншими професіями, на два типи: тих, хто в перспективі, і тих – хто ні. Я можу сказати без сумніву, що Літа якраз відноситься до першої категорії. Коли я почав тренувати свої перші танцювальні групи, я помітив в ній велике стремління до чогось нового. Я був впевнений, що результат не заставить на себе чекати. Хоча Літа зараз тренується тільки в одному танцювальному напрямку, мушу зазначити, що вона одна із небагатьох танцівників, яка має здібності до оволодіння іншими стилями. Звичайно я дуже радий бачити її на екрані телевізора, і щось мені підказує, що це ще тільки початок! – зауважує танцівник.

Студентка педагогічного університету увійшла в сотню кращих танцюристів шоу «Танцюють всі», фото-1

Та і сама дівчина не збирається зупинятися, і хоча ще залишився один кастинг у Києві, Літа пообіцяла і наступного року обов’язково прийти.

Читайте також Юная полтавчанка «зажгла» на «Танцуют все» (ВИДЕО).

Полтава шоу танці сотня "Танцюють всі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі