У Полтаві відбулася танцювальна битва (ВІДЕО)

Учора, 10 жовтня, представники танцювальної школи хіп-хопу з різних районів Полтави зійшлися в батлі за звання кращої команди.

Змагання серед команд з різних районів міста Полтави відбулося в рамках відкриття «Хіп-хоп академії». Цікавим є той факт, що наймолодшим учасником змагань був бібой Іменинник, якому ще не виповнилося й 5 років. Загалом же в «Академії» навчаються дітлахи, починаючи з 3-х років.

Перемогу в напруженому батлі під назвою "Битва на районі" отримала збірна команда з Подолу, Левади, Південного вокзалу, Дублянщини та Клімовки. Крім того, під час заходу відбувся конкурс малюнків.

У Полтаві відбулася танцювальна битва (ВІДЕО), фото-1 У Полтаві відбулася танцювальна битва (ВІДЕО), фото-2 У Полтаві відбулася танцювальна битва (ВІДЕО), фото-3 У Полтаві відбулася танцювальна битва (ВІДЕО), фото-4 У Полтаві відбулася танцювальна битва (ВІДЕО), фото-5 У Полтаві відбулася танцювальна битва (ВІДЕО), фото-6 У Полтаві відбулася танцювальна битва (ВІДЕО), фото-7 У Полтаві відбулася танцювальна битва (ВІДЕО), фото-8

Нагадаємо, 10 жовтня, в Полтаві відкрили першу в місті «Хіп-хоп академію. Відкриття школи відбулося за підтримки члена політичного об’єднання «Самопоміч» Андріана Литовченка, який разом з Тимуром Тураєвим та Євгенієм Дудником є співзасновниками «академії».

Полтава академія хіп-хоп битва
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі