В Полтаві відкрили першу академію хіп-хопу

Сьогодні, 10 жовтня, в Полтаві відкрили першу в місті «Хіп-хоп академію. Відкриття школи відбулося за підтримки члена політичного об’єднання «Самопоміч» Андріана Литовченка, який разом з Тимуром Тураєвим та Євгенієм Дудником є співзасновниками «академії».

«Нам дуже приємно, що Адріан є членом партії «Самопоміч». Він підтримав тренера Тимура і зараз в Полтаві з’явилося таке місце, де і людина в п’ять років може долучитися до занять танцями, - поділився голова Полтавської обласної організації «Самопоміч» Антон Фалтинський. – Ми разом з Андріаном будемо підтримувати цей проект і надалі, щоб дітки мали можливість займатися. Наступним нашим конкретним кроком буде проведення 17 жовтня в кооперативному технікумі чемпіонату України з армреслінгу. Чому армреслінг? Тому що в нас є член команди – Дмитро Кунчакович, який організовує це дійство, а ми його підтримуємо. В нас принцип дуже простий – візьми і зроби. Ми Дмитра підтримаємо, як сьогодні підтримали Андріана. І таких дійств буде дуже багато, бо ми беремо і робимо».

За словами Антона Фалтинського одним з ключових пріоритетів діяльності «Самопомічі» є допомога дітям.

«Ми обіцяємо лише те, що обов’язково зробимо. Ми не обіцяємо більше, бо хочемо відповідати за свої слова. В нас є в пріоритетах допомога дітям, які мають себе знайти. Основа «Самопомічі» - це люди самодостатні, які є успішними в житті. В Полтаві нас 45 чоловік, а по області близько 100 чоловік. Це люди, які себе зробили і точно можуть за собою повести інших людей. Такі академії, які ми сьогодні відкрили, будуть відкриватися і надалі, тому що ми маємо досвід в різних видах спорту. Ми будемо підтримувати дітей, щоб вони мали змогу займатися спортом, бо спорт – це, в першу чергу, самоорганізація людини».

В межах відкриття «Хіп-хоп академії» відбулися змагання серед команд з різних районів міста Полтави. Наймолодшим учасником змагань був бібой Іменинник, якому ще не виповнилося й 5 років. Загалом же в «Академії» навчаються дітлахи починаючи з 3-х років.

«Наша школа існує вже 2 місяці, але тільки зараз була можливість, за допомогою наших друзів, провести нормальне відкриття. Ми займаємося навчанням дітей танцям, діджеїнгу, графіті мистецтву. Також ми проводимо різні майстер-класи, семінари, щоб навчати діток всьому хорошому», - каже один із співзасновників «Хіп-хоп академії» Тимур Тураєв.

В Полтаві відкрили першу академію хіп-хопу, фото-1
В Полтаві відкрили першу академію хіп-хопу, фото-2
В Полтаві відкрили першу академію хіп-хопу, фото-3
В Полтаві відкрили першу академію хіп-хопу, фото-4
В Полтаві відкрили першу академію хіп-хопу, фото-5
В Полтаві відкрили першу академію хіп-хопу, фото-6
В Полтаві відкрили першу академію хіп-хопу, фото-7
В Полтаві відкрили першу академію хіп-хопу, фото-8

Для наймолодших танцюристів школи щомісячно проводяться міні-змагання. Більш досвідченні учні їздять на всеукраїнські та міжнародні турніри.

«Ті хлопці, які показують хороші результати, їздять на змагання по Україні. Іноді бувають виїзди і до Європи. От тільки недавно їздили до Польщі на змагання. Але це для більш дорослих дітей. А серед тих, хто тільки почав займатися, проводимо щомісяця мініатюрні змагання, щоб вони потрошку втягувалися в цю систему і могли себе більш впевнено почувати вже на професійній арені», - розповів Тимур.

«Хіп-хоп академія» знаходиться за адресою міста Полтава, вулиця Р.Кириченко 1 (кафе «Мохіто», 2-й поверх». Набір в групи проводиться протягом всього року. Для дітей від 3 до 5 років перше заняття безкоштовне.

В Полтаві відкрили першу академію хіп-хопу, фото-9
хіп-хоп брейк-данс танці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі