У міліції прокоментували появу альтернативної версії відео обшуку у будинку Тетяни Жабо

Гучна історія з очільницею обласної МСЕК Тетяною Жабо облетіла всі шпальти видань не лише полтавських, а й всеукраїнських.

Після перегляду відео обшуку в будинку лікарки, яку підозрювали в хабарництві, її маєток у народі охрестили «полтавським Межигір’ям». Полтавці були шоковані побаченим.

«Знахідки» шокували як правоохоронців, так і громадськість Полтави. В приватному будинку підозрюваної були виявлені та вилучені зброя та боєприпаси: граната РГД-5, обріз мисливської рушниці в зарядженому стані, три незареєстровані пістолети для відстрілу патронів з гумовими кулями, незареєстровану мисливську рушницю, більше ста патронів калібру 7,62 та 5,45 та документи, що підтверджують корупційну діяльність посадовця.

Крім того, чоловік підозрюваної спустив на правоохоронців пса, внаслідок чого міліціонер отримав  травми.

Нечувана розкіш та неймовірні статки вразили усіх. Численні коштовні картини, антикварні меблі, ікони в позолочених рамах, власне озеро, тисячі доларів і зброя... Все це виявили під час обшуку у будинку 52-річної керівниці МСЕК. У двоповерховому будинку був навіть ліфт!

Проте згодом у мереж з’явився і інша альтернативна версія подій, яку зняли камери відеоспостереження встановлені на будинку Жабо. Відеозапис супроводжував голос за кадром який розповідав про «ментовский беспредел» у будинку хворої людини.

Журналісти поцікавилися у очільника обласної міліції Олега Беха, чи під часу обшуку у будинку керівниці обласної МСЕК Тетяни Жабо вилучалися записи з камер відеоспостереження, які були розташовані на території приватного домоволодіння.

На що Олег Бех відповів, що відеозаписи не були вилучені, так як вони знаходилися на прихованому сервері.

«На скільки мені відомо, сервер був захований, його не знайшли правоохоронці або цей сервер був віддалений. Тому відеозаписи не були вилучені. А тільки працівниками міліції, на скільки мені було відомо проводилась відео зйомка», - наголосив Бех.

Полтава відео обшук МСЕК
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі