Губернатор Полтавщини пояснив чому має низький рейтинг виконаних обіцянок

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко згідно з рейтингом народного контролю «Слово і Діло» займає 13-15 місце за відповідальністю серед українських губернаторів. Головко має лише 11 з 37 задекларованих обіцянок (30%).

«Є певні труднощі у просуванні моїх ініціатив і повязані вони з ускладненням процедури реалізації», - пояснив свій низький рейтинг виконаних обіцянок Головко.

Окрім цього голова ОДА вважає, що Полтавська обласна адміністрація максимально відкрита.

«Ми максимально відкриті для суспільства у форматі нашої роботи. Призначення посадовців на вакантні посади відбувається через відкриті конкурси, хоча я можу це робити одноосібно, своїм розпорядженням призначаючи людину на ту чи іншу посаду. Ми прийняли політичне рішення, що всі призначення будуть проходить через конкурс. І всі моменти з діяльністю підрозділів адміністрації відбуваються відкрито. Я вважаю, що Полтавська обласна державна адміністрація найвідкритіша в Україні», - каже Головко.

Нагадаємо, сьогодні Головко також розповів про те, чому збирався дозволити видобувати газ без необхідного аукціону, що не вбачає порушення закону у роздачі «аптечок здоров’я» від кандидата в мери Андрія Матковського та про посилення охорони в ОДА.

Головко обіцянки адміністрація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі