У Полтаві з’явилася банда квартирних крадіїв

У Полтаві і в області збільшилася кількість квартирних пограбувань. З початку року в обласній міліції зафіксували 560 епізодів пограбування квартир. Менше половини з них вдалося розкрити.

Як повідомив начальник обласної міліції Олег Бех, багато крадіїв є «гастролерами» тобто мешканцями інших регіонів. Їх зустрічають полтавці і надають їм певну інформацію про  місце проживання людей зі статками і навіть допомагають грабувати.

«В місті Полтава завелася нова  група осіб, яка тільки за вчора скоїла три квартирні крадіжки. Вони зламують замки, проникають до приміщення і виносять все, що тільки є цінне. Тому активізована робота міліції у вказаному напрямку і такі особи будуть затримані», - наголосив Бех.

Також Бех відзвітував про гучні затримання квартирних крадіїв у Кременчуці. Група зловмисників складалася з шести осіб віком від 20 до 45 років. Вони «промишляли» квартирними крадіжками не лише в Полтавській області, а й на території сусідніх регіонів. За словами очільника УМВС Полтавщини, в ході обшуку було вилучено речові докази, які ледь помістилися в «ГАЗель». Це і ікони, і ювелірні прикраси і побутова техніка, алкогольні напої та зброя.

 

Полтава банда пограбування крадії квартири
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі