Полтавщина отримала понад 111 млн гривень на виплату соціально незахищеним верствам населення

В області забезпечено виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, тимчасової допомоги на дітей та допомоги по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за жовтень 2015 року.

На обліку в органах праці та соціального захисту населення перебуває 152 933 одержувачі зазначених видів виплат:

сім’ї з дітьми — 112 825;

малозабезпечені сім’ї — 18 904;

інваліди з дитинства та діти-інваліди — 15 810;

тимчасову допомогу на дітей — 3 666

допомоги по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу — 1 728.

Для здійснення виплати зазначених допомог за жовтень 2015 року районними управліннями праці та соціального захисту населення зареєстровані фінансові зобов’язання в органах державної казначейської служби на загальну суму 111,7 млн грн.

05 жовтня 2015 року в область надійшла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам для проведення виплати допомог в повному обсязі.

Виплата буде проводиться установами поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.

Вказані види державної допомоги виплачуються відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 р. № 256.

Полтавська ОДА
виплати гроші населення допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі