Велосипедистів Полтави запрошують на майстер-клас з першої домедичної допомоги

Майстер-клас з першої домедичної допомоги для велосипедистів проведуть сумісно з громадською організацією «Медичний спецпідрозділ Баррі» та Полтавським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Особливу увагу на занятті буде приділена наданню домедичної допомоги у разі отримання травм при ДТП.

Коротка програма заняття:

1. Презентація фільму «Людині погано. Полтава» (спільне виробництво ГО «Медичний спецпідрозділ Баррі» та Полтава KEEP'IT)

2. Лекція та майстер-клас на тему: «Основи надання першої домедичної допомоги при дорожньо-транспортних пригодах».

Тривалість заняття: 1-1,5 год.

Майстер-клас організований як новий напрямок навчання у ВелоШколі, що з травня діє у місті в рамках проекту «Полтава велосипедна». До цього у ВелоШколі навчання відбувалось за трьома тематичними блоками:

1) основи догляду за велосипедом (технічний огляд велосипедів)

2) навички їзди по місту, ПДР для велосипедистів (для тих, хто вміє кататись на велосипеді, але погано орієнтується в ПДР, не вміє або боїться їздити містом)

3) майстер-клас з навчання їзди на велосипеді (для початківців, які не вміють або дуже погано вміють їздити на велосипеді)

Проект «Полтава велосипедна» фінансується Європейським Союзом в рамках Програми малих грантів для велосипедних активістів, яку реалізують ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» та ГО «Асоціація велосипедистів Києва» в рамках проекту «Розвиток велотранспорту задля добробуту громад». Проект розроблений і впроваджується ініціативною групою громадських організацій «СІТІ ЛАБ» та «ВелоПолтава».

Коли: 8 жовтня 2015 р., початок о 18:30

Місце проведення: вул. Соборний майдан, 15 (Суспільна служба України в Полтавській області).

Довідково

ГО «СІТІ ЛАБ» — урбан-платформа міста Полтави, створена у 2014 році. Метою діяльності є сприяння сталому розвитку Полтави та підвищення рівня комфорту у містах. Велосипедизація є одним із напрямів діяльності організації.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов