Полтавці дізналися про «Європу у валізі»

«Європа у валізі» - саме під таким гаслом 29 вересня полтавську спільноту об’єднали Фонд Конрада Аденауера (ФКА), Інститут Євро-Атлантичного співробітництва (ІЄАС) та Комунальна установа «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради під час реалізації відповідного Міжнародного німецько-польсько-українського проекту.

Протягом дня 6 молодих експертів з Польщі, Німеччини та України вели діалог зі студентами та науковою спільнотою у Полтавському національному технічному університеті ім. Ю. Кондратюка та Полтавському університеті економіки і торгівлі. А о 17.00, у приміщенні Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка, відбулася зустріч за участю громадських активістів, представників неурядових організацій та волонтерських рухів, студентів, молодих науковців, управлінців, представників малого та середнього бізнесу.

Відтак, студентство та молоді науковці мали можливість дізнатися про навчальні можливості та програми університетського обміну; європейську неформальну освіту та проекти для молоді; польські та європейські гранти і стипендії; університетські партнерства Німеччина-Україна; EVS волонтерство; молодь в Європі та ринок праці; подорожі та візи тощо.

Управлінці обговорювали питання про двостороннє співробітництво (партнерства міст і регіонів); політичні аспекти співпраці України та країн ЄС; децентралізацію в Польщі, торгівлю з ЄС та Угоду про асоціацію; підприємництво та різні економічні моделі (соціальна ринкова економіка); міжнародні відносини України та ЄС; український та європейський парламентаризм (процес прийняття рішень).

Громадські активісти та представники медіа цікавилися про можливості співробітництва польських та українських неурядових організацій; проекти громадянського суспільства ЄС-Україна; інформаційні війни та пропаганда; стан громадської думки в Україні стосовно ЄС; міграційні процеси; права людини та толерантність тощо.

Загалом, просвітницький характер таких проектів, як «Європа у валізі», несе у собі позитивну тенденцію до формування в української молоді широкого кругозору та прийняття цінностей демократичного суспільства.

31 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов