За виборчим процесом можна буде слідувати на офіційному сайті ОДА

На офіційному сайті Полтавської обласної державної адміністрації буде створено спеціальний розділ, у якому розміщуватиметься вся інформація стосовно нинішніх виборів. Йдеться, зокрема, про моніторинг перебігу місцевих виборів, щоб інформація була доступною та зрозумілою кожному мешканцю області. Відповідне доручення під час апаратної наради дав голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

— Ми повинні роз’яснити людям, на що звертати увагу, аби побачити прізвище того кандидата, за якого зібралися проголосувати, бо формат бюлетенів на цих виборах буде змінено. Людям треба розповісти методику голосування. На місцевому телебаченні буде розміщено соціальну рекламу, а на сайті Полтавської ОДА та обласної ради буде розміщено спеціальні сторінки, перейшовши на які людина зможе отримати усю інформацію про кандидата, ознайомитися із нововведенням до виборчого законодавства, побачити механізм роботи із бюлетенями, — прокоментував Валерій Головко

На сьогодні в області триває підготовка до місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Відповідно до нового законодавства, до обласної ради обиратимуться 84 депутати замість нинішніх 120. Про це під час щотижневої апаратної наради повідомив начальник відділу адміністрування державного реєстру виборців апарату Полтавської ОДА Юрій Северин.

В області вперше пройдуть вибори у форматі об’єднаних територіальних громад. 12 територіальних громад, що вже утворені, проведуть вибори, на яких буде обрано 52 депутати міських рад і 208 депутатів сільських та селищних громад, 2 міських та 10 сільських селищних голів. Загалом на Полтавщині буде обрано 13 міських і 446 сільських голів в порядку чергових виборів і 2 міських голови та 10 сільських голів в порядку перших виборів об’єднаних тергромад. Таким чином, в області розподілять 7943 представницькі мандати. Порівнюючи із нинішньою кількістю, зменшення відбудеться на 21,6%.

На даний час висування кандидатів по багатьох політичних партіях затримується.

— Процес із висування кандидатів у депутати по області доволі кволий, — констатував Юрій Северин. – Станом на вечір 27 вересня 127 партій лише зробили повідомлення про те, що вони братимуть участь у виборах і лише 19 подали документи на реєстрацію, 8 зареєстровано.

38 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов