• «Ворскла» здобула другу нічию у Лізі Європи, розійшовшись миром з ФК «Копенгаген»
09:03, 1 грудня 2011 р.

У Полтаві на стадіоні «Ворскла» місцевий однойменний клуб зіграв внічию з данським ФК «Копенгаген» з рахунком 1:1 в матчі п’ятого туру групового етапу Ліги Європи.

Найактивнішим гравцем першого тайму став сенегальський легіонер гостей Дам Н’Дойе – спершу форвард зрізав м’яч у свої ворота після стандарту у виконанні Кривошеєнка, а через шість хвилин вразив і ворота полтавчан, покаравши захисників «Ворскли» за нерозторопність.

Другий тайм не ряснів гольовими моментами, хоч і пройшов за деякої ігрової переваги господарів, проте рахунок на табло до фінального свистка не змінився. Таким чином, полтавська команда добилася другий нічиєї на груповому етапі Ліги Європи.

У другому матчі квартету В бельгійський «Стандард» здобув перемогу над «Ганновером» і за тур до закінчення групового етапу гарантував перше місце в турнірній таблиці.

Довідка

Футбол. Ліга Європи

Груповий етап. П’ятий тур

Матч групи В

«Ворскла» (Полтава, Україна) – ФК «Копенгаген» (Данія) – 1:1 (1:1). 30 листопада. Полтава. Стадіон «Ворскла» імені Бутовського.Початок 22:05

Головний арбітр: Аляксей Кульбаков

Асистенти арбітра: Дзмітрий Жук, Андрей Гетіков

Четвертий арбітр: Дзяніс Щербаков

Додаткові помічники: Сяргей Цинкевіч, Валерий Велічко (усі – Білорусь)

«Ворскла»: 12. Величко, 4. Даллку, 13. Пєсков, 33. Селін, 78. Курилов, 5. Краснопьоров, 9. Безус (48. Чеснаков, 81), 10. Маркоскі (77. Оберемко, 69), 82. Ребенок, 11. Кривошеєнко (7. Єcін, 90+2), 27. Янузі

Запасні: 1. Долганський, 34. Ткачук, 20. Закарлюка, 17. Сачко

Головний тренер: Микола Павлов

ФК «Копенгаген»:21. Віланд, 5. Оттесен, 15. Томсен, 17. Сігурдссон Р., 19. Овьєдо (3. Бенгтссон, 46), 6. Клаудемір, 8. Гріндхайм, 30. Боланьос, 13. Діуф Пап (20. Вінгор, 46), 11. Сантін (9. Норстранн, 74), 14. Ндой