«Сила людей» висунула Лева Жиденка кандидатом у мери Полтави

Вчора відбулася партійна конференція Полтавської міської організації політичної партії «Сила людей», на якій вирішили висунути кандидатом у мери Лева Жиденка.

«У партії «Сила людей» достатньо жорсткі вимоги до тих, хто хоче йти у владу від нашої політичної сили. Канидатом в мери може стати лише людина, яка пройшла низку перевірок. У тому числі відповідає люстраційним принципам. Тобто особа, яка не обіймала посад за старої влади. Людина, яка не була помічена у корупційних діяннях. Відсутність корупційної складової для нас є дуже важливою, бо кандидат у мери – це обличчя партії у місті». – підкреслив Олексій Наказний, голова Полтавської міської організації партії «Сила людей». – Упевнений, що Лев Жиденко гідно представлятиме партію на майбутніх виборах і здобуде перемогу».

Лев Жиденко в свою чергу прокоментував це рішення.

«Для мене честь отримати довіру від партії, що висуває такі високі вимоги до своїх кандидатів. Дуже важливо, що ми з командою «Сили людей» сповідуємо однакові принципи. Я йду в мери, щоб продовжити наведення порядку, яке ми розпочали весняною Толокою. Люди організувались і підтримали наше прагнення навести лад. Полтавці готові брати активну участь у конструктивних справах. Це сигнал, що місто хоче справжніх змін. Бо, як ми знаємо, лише активні та небайдужі творять зміни», – сказав Жиденко.

На думку Лева Жиденка, дуже важливою саме зараз є реалізація Міської програми енергозбереження: «Ми вже певний час працюємо над її створенням. І скоро представимо цю програму полтавцям. Головна мета –зменшити суму, яку люди платитимуть за тепло. Це можливо зробити за допомогою утеплення, встановлення лічильників та котлів автономного опалення. Потрібно бажання міської влади взятися і вирішувати цю проблему. Також необхідно поширювати культуру енергозбереження серед полтавців».

Відкрита громадська платформа «Нова Полтава» залишатиметься позапартійним майданчиком. Організація продовжать реалізовувати суспільно корисні проекти.

Політична партія «Сила людей». Довідкова інформація

Партія заснована після Революції Гідності громадськими активістами та представниками середнього класу. Реєстрація партії «Сила людей» відбувалася через реальний збір підписів по всій Україні. Засновники відмовилися від звичної для української політики купівлі та перейменування вже існуючої партії. Ще одним із наріжних принципів є прозоре фінансування. Політична партія «Сила людей» фінансується з членських внесків та веде відповідну звітність. «Сила людей» спрямована на оновлення еліт. Членом партії або кандидатом на виборну посаду може стати лише людина, яка пройшла люстраційну перевірку. Більше інформації за посиланням http://sylalyudey.org/

129 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов