• Головна
  • Степан Бульба: «Полтававодоканал» доводять до банкрутства, щоб приватизувати за безцінь
15:00, 28 листопада 2011 р.

Степан Бульба: «Полтававодоканал» доводять до банкрутства, щоб приватизувати за безцінь

В умовах ринкової економіки не може працювати підприємство ЖКГ, якщо тарифи не забезпечують його рентабельність, хоч би на рівні кількох відсотків.

Таку думку висловив голова постійної комісії обласної ради з питань  житлово-комунального господарства Степан Бульба: «Незважаючи на те, що чинними законами визначено, що різниця в тарифах повинна для соцнезахищених верств (що користуються субсидіями) відшкодовуватись державою - це належним чином не виконується". Як приклад, депутат зазначив, що з 2007 підприємство «Полтававодоканал» не доотримало від держави 187 млн грн.

На думку Бульби, за таких умов підприємство приречене на банкрутство. Повноваженнями обласної влади вирішити це питання неможливо. «Тут залишається одне - не просити, а вимагати від Уряду виконання законів - відшкодовування тарифів. Я думаю, що це політика  цілеспрямована. Хтось має на меті з часом приватизувати за безцінь це підприємство для того, щоб зробивши його приватним продиктувати свої тарифи, які будуть відповідати його прибутковій діяльності», - сказав Степан Бульба. За його інформацією свого часу подібне зробили з «Полтаваобленегрго», де нині держава вже практично впливає на тарифи, які вони визначають.

Оголошення
live comments feed...