• Головна
  • Кукоба і Матковський увійшли до рейтингу кращих мерів України
18:00, 7 вересня 2015 р.

Кукоба і Матковський увійшли до рейтингу кращих мерів України

Незабаром відбудуться місцеві вибори і потенційні кандидати вже активно ведуть агітацію. Щоб проаналізувати попередній досвід міських очільників найбільших міст України видання "Главком" склало свій рейтинг кращих мерів України.

Рейтинг вміщує 15 персон і включає як екс-очільників так і тих, хто зараз знаходиться в мерських кріслах. За версією видання, до списку кращих мерів увійшли ті очільники, які найбільше запам’яталися жителям своїх міст та впливали не тільки на регіональну, але й на всеукраїнську політику.

Цікавим є той факт, що до рейтингу увійшли відразу два колишніх очільників Полтави. Це Анатолій Кукоба, який був керманичем Полтави з 1990 по 2006 рік та його наступник Андрій Матковський (2006 – 2010).

Кукоба і Матковський увійшли до рейтингу кращих мерів України, фото-1

Анатолій Кукоба посів друге місце, поступившись меру Львова Андрію Садовому. Серед найбільших заслуг Анатолія Тихоновича побудова сучасних підземних переходів, реконструкція Свято-Успенського собору, встановлення нових пам’ятників та неодноразове отримання Полтавою статусу міста з кращим благоустроєм.

Кукоба і Матковський увійшли до рейтингу кращих мерів України, фото-2

Що ж до Андрія Матковського, він посів дев’яте місце в рейтингу. Серед його заслуг вирішення проблеми з вивозом сміття, запровадження програми для транспортного забезпечення у віддалених районах міста, відновлення цілодобового водопостачання та опіка спортивними секціями і майданчиками міста.

Кукоба і Матковський увійшли до рейтингу кращих мерів України, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #рейтинг #мери #Кукоба #матковський
Оголошення
live comments feed...