• Головна
  • Пругло: «Згідно з контрактом директор «Полтавафарм» могла нараховувати собі премії у 18 тисяч гривень»
17:00, 6 вересня 2015 р.

Пругло: «Згідно з контрактом директор «Полтавафарм» могла нараховувати собі премії у 18 тисяч гривень»

Заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло розповів чому директор «Полтавафарм» Наталія Стецюк, яку звинуватили в неефективній роботі та яка нараховувала собі премії у 18 тисяч гривень при зарплаті у 12 тисяч, досі займає свою посаду.

Згідно з висновками аудиту, який проводився на підприємстві Стецюк повинні були звільнити. За словами Пругла причина в тому, що немає підозри про злочин від слічого.

«Є відповідне звернення до правоохоронних органів, є кримінальне провадження, а от справи поки що немає. Від слідчого немає звернення про підозру, що може дати змогу усунути від обов’язків людину. Поки ще перевіряються документи. Фінінспекція написала факти по яким вони вважають, що це є порушення. Але згідно того контракту, який діяв на той момент, порушення в тому, щоб нараховувати собі таку премію згідно з законодавством немає. Місяців 7 тому ми заключили новий договір з керівником. Зараз в неї зарплата близько 7-7,5 тисяч. В цьому році у Наталії Стецюк завершується контракт і ми будемо думати, чи продовжувати його чи ні», - пояснив Олег Пругло.

Також заступник голови ОДА розповів про останні зміни в проведенні аудитів на комунальних підприємствах. Нагадаємо, раніше голова ОДА Валерій Головко заявляв, що скоро на полтавських комунальних підприємствах пройде ще 3 аудити.

«Останнє розпорядження голови ОДА підписане посеред тижня, про відміну тої конкурсної комісії, яка проходила. Тепер, на вимогу нашої громадськості, вже не по 99 тисяч, а всю суму будуть тратити на аудит (500 тисяч – авт.). Пройде комісія, визначать фірму і хай проведуть ще незалежний аудит. Хоча зараз і на «Полтававодоканалі» і на «Полтаватеплоенерго» працює Фінінспекція, яка працювала на «Полтавафарм». Я думаю, що там теж будуть відповідні висновки. Чи такі ж як на «Полтавафарм»? Подивимося», - говорить Пругло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СТецюк #Пругло #Полтавафарм #аудит
Оголошення
live comments feed...