• Головна
  • У Полтаві привітали підприємців
14:54, 4 вересня 2015 р.

У Полтаві привітали підприємців

З нагоди Дня підприємця, яке щорічно відзначається в Україні в першу неділю вересня, в Полтавській обласній державній адміністрації відбулося урочисте нагородження кращих представників бізнесових кіл. З їх професійним святом прийшли привітати керівництво області, Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області, представники громадських організацій Полтавщини.

Виступаючи перед присутніми заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло та перший заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко високо оцінили роль представників малого та середнього бізнесу в житті країни. „Сьогодні ми вітаємо енергійних людей, які своєю енергією та особистою ініціативою організували і розвинули свою справу. Реалізувати свою ініціативу від нової ідеї до втілення проекту в цілому - це талант і одночасно велика праця, гідна пошани і підтримки” – відзначив Олег Пругло.

Заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова відзначила громадянську та соціальну позицію бізнесу, їх розуміння ситуації в Україні та сумлінне ставлення до виконання своїх зобов’язань перед державою. „На таких як Ви, відданих своїй справі та свідомих платниках податків, і тримається українська економіка! Особливо в період реформ та нестабільної соціально – політичної ситуації. Відлагоджений ритм функціонування бізнесу, пошук нових форм і методів роботи, висока податкова та митна культура – це ті основні фактори, які приводять в наш час до успіху” – зазначила Жанна Кузнецова.

Не обійшлося на зустрічі і без нагород. Так, зокрема, за значний внесок в наповнення бюджетів усіх рівнів, своєчасну сплату податків у повному обсязі, сумлінну і самовіддану працю в партнерстві з органами фіскальної служби подяками Головного управління ДФС у Полтавській області відзначено фізичних осіб – підприємців Василя Кожана (м. Полтава), Геннадія Кравченка (м. Полтава), Володимира Гладченка (м. Комсомольськ), Григорія Грищенка (с. Клепачі, Лубенського району), Василя Венгровського (Полтавський район).

Головне управління ДФС у Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #підприємці #нагороди
Оголошення
live comments feed...