• Головна
  • Полтавщина представила свій туризм на Всеукраїнському турфесті (ФОТО)
10:35, 23 листопада 2011 р.

Полтавщина представила свій туризм на Всеукраїнському турфесті (ФОТО)

Полтавці взяли участь у Всеукраїнському молодіжному туристичному фестивалі «ДИВОСВІТ», що проходив 18-20 листопада на території виставкового комплексу «КиївЕкспоПлаза» в рамках виставки "Winter Sport eXtreme".

Про це Новинам Полтавщини повідомила начальник відділу з питань туризму ОДА Лариса Оніщук.

Зокрема, Полтавщину представляли:  громадська організація «Обласний туристичний кластер» та рекреаційний  центр «Криворудський».

Всеукраїнський молодіжний туристичний фестиваль «ДИВОСВІТ» проходить  щорічно. Він ставить за мету популяризацію молодіжного та дитячого туризму, активних форм відпочинку. Захід проводиться Всеукраїнською молодіжною хостел асоціацією за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Основними учасниками Фестивалю були: туристичні клуби, молодіжні організації, що займаються туризмом, професійні та громадські організації, виробники та реалізатори туристичного спорядження, профільні ЗМІ, видавництва.

Стенди та література, представлені Полтавщиною, користувалися попитом серед відвідувачів виставки, особливу цікавість викликали туристичні маршрути «Гоголевськими місцями», «Монастирі Полтавщини», «Місця пов'язані з полем Полтавської битви».

Полтавщина представила свій туризм на Всеукраїнському турфесті (ФОТО), фото-1
Полтавщина представила свій туризм на Всеукраїнському турфесті (ФОТО), фото-2
Оголошення
live comments feed...