• Головна
  • Чередніченко повернув банери під офіс «Совісті України»
13:46, 3 вересня 2015 р.

Чередніченко повернув банери під офіс «Совісті України»

Сьогодні зранку невідомі познімали банери, які були розставлені від корпусного парку до офісу партії, яку очолює нинішній міський голова Олександр Мамай «Совість України».

По обіді банери повернулися на свої місця. Про це повідомив громадський активіст Сергій Чередніченко.

«Новенькі! Мамай найняв тітушок які приїхали на сірому Деу Ланосі. Двоє дебілів тримали нашого хлопця, а двоє знімали банери. Але знаючи методи та почерк Сашка Бариги (Мамая) ми замовили багато банерів. Тому будемо і далі стояти. Нехай знає, що Че так просто не взяти!», - написав на своїй сторінці у Facebook Чередніченко.

Чередніченко повернув банери під офіс «Совісті України», фото-1

Нагадаємо, в офісі партії відбувається видача продовольчих пакунків жителям міста. Наприкінці липня у центрі Полтави з'явилися плакати адресовані полтавцям, які охоче беруть продовольчі пакети від партії «Совість України».

Акцію започаткував громадський активіст, голова "Відродження Полтави" Сергій Чередніченко. Плакати розташовані по дорозі до офісу партії "Совість України". На них звернення до Олександра Мамая: "Мамай, полтавців за цукор не купити", "Мамай, де ж твоя совість" та до полтавців "Цукор бери, але майбутнє онуків не продавай". У такий спосіб активіст хотів привернути увагу полтавців до проблеми підкупу виборців та продажі голосів.

І як щойно повідомив сам активіст: «Щойно невідомі зняли всі банери, які стояли проти роздачі цукру. Двоє хлопців дочекалися, коли людина відійшла купити води і за ці 10 хв зняли 10 банерів».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мамай #Чередніченко #банер #Совість України
Оголошення
live comments feed...