
11:00, 3 вересня 2015 р.
Нардеп з Полтавщини побив столичного прокурора
Учора, 2 вересня, під час засідання Печерського районного суду, на якому обирали запобіжні заходи для одного з учасників масових заворушень під будівлею Верховної Ради України 31 серпня, народний депутат з Полтавщини «радикал» Ігор Мосійчук накинувся на прокурора.
До слова, Богдана Тицького, справу якого розглядали, звинувачують у організації масових заворушень у центрі столиці, а також нанесенні тяжких тілесних ушкоджень правоохоронцям.
Ігор Мосійчук разом з побратимом Андрієм лозовим накинулися на прокурора. Через що останньому довелося покидати судову залу у супроводі правоохоронців та спец призначенців «Грифон».
Свій вчинок Мосійчук прокоментував лаконічно: «А як ще я мав пояснити цій тваринці, що громадський активіст Богдан Тицький якого наразі тоді намагались судити не люстровані судді втрачає свідомість через зломану в декількох місцях руку і, що проти Богдана нема жодних доказів».
Нагадаємо, нардеп від «Радикальної партії Ляшка» неодноразово опиняється в епіцентрі скандалів. Так у липні представники «Радикальної партії» на чолі з нардепами Ігорем Мосійчуком, який родом з Лубен, та Андрієм Лозовим побили телеведучого Олексія Дурнєва. А вже в серпні у Одесі Мосійчук за допомогою стусанів «виховував» молодика, який, їдучи по парковій зоні, ледь не збив позашляховиком ветерана АТО.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:37
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:47, Вчора
10:47, Вчора
10:47, Вчора
10:47, Вчора
10:47, Вчора
live comments feed...