• Головна
  • В Полтаві почали ставити нові зупинки: «Їхня реальна ціна 20 тисяч гривень, а не 45»
13:50, 31 серпня 2015 р.

В Полтаві почали ставити нові зупинки: «Їхня реальна ціна 20 тисяч гривень, а не 45»

В Полтаві з’явилися оновлені зупинки. Загалом до кінця 2015 року їх має бути 80 по місту. На це місцева влада виділила 3 мільйони 606 тисяч гривень. Тендер на облаштування зупинок виграла компанія «Інватех».

Виходить, що кожна зупинка місту коштує більше ніж 45 тисяч гривень. Ми поцікавилися у спеціаліста, чи вартують нові зупинки таких грошей.

«Максимальна ціна такої зупинки – 30 тисяч гривень. І це якщо будуть використовуватися найкращі матеріали, пластик, який нереально буде пробити. Якщо розібрати по частинам то на металевий каркас такої зупинки піде максимум 1300 гривень, на пластик – від 7 до 12 тисяч, 3 тисячі на лавочку, можна дати 10 тисяч за роботу, хоча й п’яти з головою вистачить, та ще плюс 2 тисячі на різноманітні папери. Тому, якщо брати реальну суму, то це близько 20 тисяч, а не 45», - розповів нам приватний підприємець, 29-річний будівник Максим Либа.

Наразі в Полтаві з’явилося лише кілька таких зупинок, зокрема на «Кінотеатрі Котляревського», «Майдані Незалежності», «Конкорді».

#зупинки #ціна
Оголошення
live comments feed...