• Головна
  • Стало відоме ім’я переможця проекту «Мер від громади»
09:58, 31 серпня 2015 р.

Стало відоме ім’я переможця проекту «Мер від громади»

Учора, 30 серпня, завершилося голосування за кандидатів, які змагатимуться за крісло міського очільника від проекту «Мер від громади».

У фінал вийшли дві представниці прекрасної статі – архітектор Ірина Особік та видавець газети «Коло» Тетяна Цирульник.

Голосування відбувалося в рамках громадської, непартійної політичної ініціативи полтавців «Мер від громади». Згідно статуту ініціативи, даний проект ставить за мету за допомогою конкурсу, привести до влади у місті порядну професійну людину на чолі команди професіоналів та створити ефективну програму дій Мера від Громади – як набір справді громадських проектів. Переможець отримає підтримку і матиме право балотуватиметься на посаду міського очільника Полтави.

30 серпня було оголошено переможця. Нею стала архітектор Ірина Особік. «Отже, результати фінального голосування за єдиного кандидата на посаду мера Полтави від громадської ініціативи «Мер від Громади» Полтави закінчено. З остаточним рахунком: 259 (вулиця -159 голосів, ФБ - 117, мінус - 17 голосів) за Ірину Особік, та 135 (вулиця 58, ФБ - 142, мінус 65 голосів) за Тетяну Цирульник, перемогла Ірина Особік», - повідомив один з ініціаторів проекту Артем Дугін.

Переможниця проекту Ірина Особік вже прокоментувала свою перемогу і подякувала усім, хто віддав за неї свій голос: «Дякую вам за підтримку проекту «Мер від громади Полтави»! Дякую всім, хто повірив в нас, виявився настільки небайдужим, що віддав свої голоси і тут в ФБ, і на вуличному пікеті! Дякую всім, хто чесно голосував за Тетяну Цирульник і за мене! Окрема подяка всім, хто віддав голоси за мене! Я вас не підведу, бо для мене найцінніше - ваша Довіра».

11904677_1623025451270012_2154518939123355925_n

Крім того, Ірина Особік вирішила покинути лави політичної партії, адже за умовами проекту, кандидат в мери не має права перебувати в складі політичної сили. «Звертаюсь до Полтавського осередку партії «Самопоміч». Офіційно прошу вас виключити мене зі списків кандидатів в депутати від Вашої партії до міської ради Полтави. Я - фіналіст праймеріз "Мер від громади Полтави", а за правилами громадської ініціативи фіналіст не повинен мати зв'язків з жодною з політичних партій. Попри все, від імені всіх членів громадської ініціативи «Мер від громади Полтави» і від себе персонально, я запевняю всі демократичні політичні партії в тому, що ми відкриті для співпраці і готові для пропозицій!», - наголосила пані Ірина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #кандидат #мер #громада #проект
Оголошення
live comments feed...