• Головна
  • Стало відомо, хто очолив Полтавську прокуратуру
16:17, 27 серпня 2015 р.

Стало відомо, хто очолив Полтавську прокуратуру

Новим очільником Полтавської обласної прокуратури став Попов Сергій Юрійович.

відповідне розпорядження з'явилося на сайті Генеральної прокуратури України. Представлення обласного прокурора відбувалося у закритому режимі.

Сергію Попову – 53 роки, він народився в селі Савинці Балаклійського району Харківської області. Одружений, має двох дітей. Юридичну освіту здобув в Українській юридичній академії у місті Харків.

З травня 1991 по грудень 2010 року працював в органах прокуратури на посадах помічника прокурора, начальника відділу по роботі з кадрами прокуратури Херсонської області, прокурора відділу підготовки кадрів і роботи з навчальними установами управління кадрів Генеральної прокуратури України, прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства, заступника начальника відділу підтримання державного обвинувачення в судах прокуратури Херсонської області, заступника прокурора Херсонської області. З кінця грудня 2014 року працював на посаді першого заступника прокурора Херсонської області.

Нагадаємо, попередник Попова Ян Стрелюк наразі очолює районну прокуратуру у Києві. Його та очільника обласної міліції Олега Беха звинувачують у незаконному прослуховуванні СБУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Прокуратура #Полтавщина #Попов #ГПУ
Оголошення
live comments feed...