• Головна
  • Адвокат Кернеса: «Ми не затягуємо процес, ми просто реалізовуємо свої права»
17:35, 26 серпня 2015 р.

Адвокат Кернеса: «Ми не затягуємо процес, ми просто реалізовуємо свої права»

Сьогодні, 26 серпня, в полтавському Київському районному суді пройшло чергове судове засідання по справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса та його охоронців – Виталія Блінника и Євгенія Смицького.

Судове засідання тривало майже 6 годин і весь час сторона захисту Генадія Кернеса виносила скарги. Причому засідання завершилося, хоча ще 5 скарг було у адвоката Лідії Ізовітової. В чому полягали скарги пояснив інший адвокат харківського міського голови Олександр Гунченко:

- Насправді все дуже просто - скарги стосуються тих процесуальних, незаконних на наше глибоке переконання, рішень, які були допущені органом досудового розслідування. Крім того, сторона захисту вважає, що обвинувальний акт не відповідає нормам закону. Ми просимо, щоб його повернули на доопрацювання Прокуратурі.

У сторони захисту були нарікання на проблеми зі здоров'ям Кернеса?

- У когось є сумніви, що у Геннадія Адольфовича є проблеми зі здоров'ям? Ми всі бачимо як пересувається Геннадій Адольфович, як він себе почуває. Це людина з обмеженими можливостями, але людина залізної волі духу, яка незважаючи на свій стан сюди в суд приїжджає і керує містом півторамільйонним. У суді неможливо перебувати і здоровій людині, не тільки хворій.

Як можете оцінити дії активістів?

- Це беззаконня. Може щось помінялося у лінгвістів, але до сьогоднішнього дня слово х**ло - це матюк, це ненормативна лексика. Я не дозволяю собі такі слова використовувати. Чому на судовому засіданні хтось може собі дозволяти такі висловлювання.

Яка кількість скарг була у захиста Кернеса?

- Велика. Я не рахував. Сторона захисту не стурбована кількістю скарг. Ми їх на об'єм не зважуємо. Ми вважаємо за доцільне винести ту чи іншу скаргу і ми реалізуємо свої права. Ми не затягуємо процес. Це наші права. Той безлад, який коїться за вікнами – це затягування процесу.

На наступному засіданні будете знову виносити якісь скарги?

- Ми будемо аналізувати це судове засідання і, можливо, з'являться нові клопотання.

Нагадаємо, суд переніс засідання на 7 вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кернес #Гунченко #адвокат #суд
Оголошення
live comments feed...