• Головна
  • Заступник полтавського губернатора отримав «чорну мітку» за корупцію
16:08, 18 листопада 2011 р.

Заступник полтавського губернатора отримав «чорну мітку» за корупцію

Відтепер його діяльність стане об’єктом постійного і прискіпливого громадського контролю. Дії чиновника, що міститимуть ознаки корупції, невідкладно оприлюднюватимуться та доводитимуться до правоохоронних органів.

«Чорну мітку» Пархоменко заслужив своїми неодноразовими публічними звинуваченнями на адресу Демократичного Альянсу. Він наголошував на тому, що підтримка Демократичним Альянсом громади села Соколова Балка має замовника.

У зверненні до чиновника полтавської ОДА представники Демократичного Альянсу зазначають, що захист родини своєї активістки та значні зусилля по встановленню законності у селі Соколова Балка, поверненню сільській громаді незаконно привласнених депутатом від Партії Регіонів об’єктів соціальної сфери та житлового фонду не лише не отримали підтримки Валерія Пархоменка, а ще й стали об’єктом його цинічних і неправдивих публічних звинувачень.

Нагадаємо, у середині жовтня перед ОДА мітингувальники із Соколової Балки влаштували наметове містечко. Під час акції до них вийшов заступник голови — керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко і пообіцяв вирішити проблему із незаконним, як вважають люди, присвоєнням депутатом цього села Новосанжарського району Володимиром Замулою колишньої власності колгоспу.

Оголошення
live comments feed...