• Головна
  • Полтавський театр ляльок представляв Україну на Міжнародному фестивалі
14:57, 18 листопада 2011 р.

Полтавський театр ляльок представляв Україну на Міжнародному фестивалі

У спеціальному конкурсі серед театрів України переміг Полтавський обласний академічний театр ляльок і отримав право представляти нашу країну на Міжнародному фестивалі в м. Баку.

Загалом у заході взяли участь 20 театрів із різних країн світу. Поїздка виявилася вдалою для полтавців. Про неї розповіла директор театру Ірина Чернікова.

Ірино Олександрівно, яку виставу ви демонстрували на фестивалі?

Вона називається «Тигреня Петрик». Постановка Дмитра Нуянзіна. Художник  - Микола Данько. Це польська класика.  Готувала  наш полтавський хореограф Олена Матюніна.

Про що ця вистава?

Твір, що ми показували, звичайно, насамперед про добро. Також у ньому піднята така досить важлива тема, як виховання майбутнього чоловіка в родині. Все  це справило неабиякий ефект на глядачів.

А як же мовний бар'єр? Чи зрозуміли  вас у Баку?

Ми спочатку самі дещо хвилювались, адже наша вистава україномовна. Проте, на щастя, маленькі глядачі були у захваті і дуже тепло та по-доброму реагували на наш виступ.

А журі?

Наш спектакль визнали одним із кращих на фестивалі. Тож повернулись не з порожніми руками, а з низкою дипломів - і від Міністерства культури, і від Турецької общини, і від президента фестивалю.

Загалом, ваші враження від заходу?

Найбільше хотілося б відзначити саму організацію фестивалю. Не зважаючи на те, що в Баку такий захід проходив уперше - вони підготували та провели його на надзвичайно високому рівні. Ми, навіть, їм по-доброму позаздрили.

Оголошення
live comments feed...