• Головна
  • Фахівці з чотирьох областей України вивчали на Полтавщині «Кейс-менеджмент в роботі служби пробації»
17:29, 25 серпня 2015 р.

Фахівці з чотирьох областей України вивчали на Полтавщині «Кейс-менеджмент в роботі служби пробації»

Працівники кримінально-виконавчої інспекції Державної пенітенціарної служби України з Полтавської, Харківської, Сумської та Черкаської областей взяли участь у 2-денному тренінгу «Кейс-менеджмент в роботі служби пробації», де вивчали нові методи роботи кримінально-виконавчої інспекції.

На заході були присутні представники центрального апарату Кримінально-виконавчої інспекції Державної пенітенціарної служби України та спеціалісти Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу державної кримінально-виконавчої служби України, з метою впровадження даної моделі під час навчання майбутніх фахівців пробації.

Організатори заходу – БО «Світло надії» за підтримки DVV international в Україні поставили собі за мету практичного та теоретичного навчання фахівців служби пробації, на виконання Закону України «Про пробацію», який вступає в дію у серпні поточного року. Крім ознайомлення із базовими поняттями, основний акцент тренери поставили на навчанні кейс-менеджменту.

«Наша організація є одним із розробників інноваційних методів роботи з правопорушниками. Служба пробації тепер зможе направляти свої зусилля не лише на контроль, а й на забезпечення соціальних, психологічних, освітніх, юридичних потреб людини, недостача яких є одним з головних критеріїв, який штовхає її на скоєння злочину. Це можуть бути проблеми з житлом, працевлаштуванням, здоров’ям. Забезпечення основних таких потреб людини впливає на зниження рівня злочинності», — зазначив керівник пенітенціарного напрямку, член Ради директорів БО «Світло Надії» Роман Дрозд.

Керівники міжрайонних відділів кримінально-виконавчої інспекції, інспектори з соціальної та психологічної роботи відпрацьовували на тренінгу навички, які зможуть застосувати у своїй повсякденній роботі.

«Для мене, як представника центрального апарату, ці тренінги – допомога у розробці нормативно-правових документів, змін в законодавстві, які зараз перебувають на доопрацюванні. У майбутньому це суттєва допомога співробітникам служби пробації у роботі з їх клієнтами», – розповіла старший інспектор з особливих доручень Державної пенітенціарної служби України Ірина Карандюк.

«На тренінг ми з колегою приїхали з метою отримання нових знань, щодо впровадження елементів пробації. Це нова форма роботи з засудженими для України. Незабаром вступить у дію закон України «Про пробацію», і персоналу доведеться працювати з новими формами та методами роботи із засудженими. Ми, як училище, маємо навчити їх правильно працювати. Отже, ми приїхали сюди здобути досвід, який уже має свої результати», – розповів начальник циклу спеціально-правових дисциплін Білоцерківського професійного училища підготовки персоналу Андрій Степенко.

Тренінг відбувся в рамках проекту «Ресоціалізація та професійне навчання засуджених» та виконання 3-стороннього Меморандуму між Державною пенітенціарною службою України, Міністерством освіти і науки України та DVV international в Україні, який був підписаний у березні поточного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #семінар #БО "Світло надії"
Оголошення
live comments feed...