• Головна
  • Харків’янин на Полтавщині займався збутом контрабанди з окупованого Донбасу
11:12, 25 серпня 2015 р.

Харків’янин на Полтавщині займався збутом контрабанди з окупованого Донбасу

Мешканець Харкова на Полтавщині займався нелегальним продажем тютюнових виробів, які він транспортував з тимчасово окупованої території Донбасу. У чоловіка вилучено 674 тисячі пачок орієнтовною вартістю 9,3 млн.грн.

Як зазначив перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Олег Лєднік, в провадженні слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Полтавській області перебувало кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.204 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що мешканець Харкова, не маючи відповідних дозволів та ліцензії щодо обігу підакцизних товарів, з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення придбав та транспортував з метою збуту з тимчасово окупованої території України, а саме із Донецька, незаконно виготовлені тютюнові вироби в асортименті торгових марок «LM blue label», «LM Red label», «West RED», «Прилуки особливі - класичні», «Прилуки особливі – вишукані», «Winston American Flavor», «Marlboro Gold Original», «Checterfield blue», «Прима Срібна Синя» в загальній кількості 674 тис. пачок орієнтовною вартістю 9,3 млн.грн.

В ході огляду вантажівки зазначені контрафактні тютюнові вироби вилучено.

За наслідками досудового розслідування в червні 2015 року кримінальне провадження направлено до Полтавського районного суду Полтавської області.

Вироком суду вказану особу визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.204 КК України, з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та її знищенням.

#контрабанда #цигарки #окупована територія #Донбас
Оголошення
live comments feed...