• Головна
  • Полтавський правозахисник ініціює зустріч афганців з України, Росії та фейкових республік
10:48, 25 серпня 2015 р.

Полтавський правозахисник ініціює зустріч афганців з України, Росії та фейкових республік

Полтавський правозахисник, член контактної групи, яка займається обміном полонених, Василь Ковальчук звернувся до Президента України Петра Порошенка з пропозицією провести тристоронні переговори афганців. В яких приймуть участь учасники Афганської війни з України, Росії та так званих республік «ДНР» і «ЛНР».

«Ідея круглого столу за участю всіх перелічених сторін афганців за підтримкою релігійних діячів всіх конфесій могло б привести до порозуміння з ряду ключових питань і вирішення їх мирним шляхом. Треба хоча б спробувати застосувати державне бачення. Афганці – це та категорія суспільства, яка як ніхто інший, чує один одного. Саме афганці можуть покласти край вбивствам українського народу і домовитися про повернення наших воїнів з полону та закінчення братовбивчої війни», - йдеться у зверненні до Порошенка Василя Ковальчука.

Крім того, Василь Ковальчук запропонував провести ревізію умов утримання полонених як на території України, так і  на підконтрольних бойовикам територіях. Безпеку кожної групи спостерігачів мають контролювати представники ОБСЄ. «Вигідність цієї перевірки не викликає сумнівів. Ми зможемо дізнатися про ряд наших бранців,  доля яких до цього часу невідома», - наголосив Ковальчук.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #правозахисник #обмін #зустріч #Порошенко
Оголошення
live comments feed...