• Головна
  • Бійці АТО з Полтавщини пройшли творчу реабілітацію в стінах колонії
09:27, 25 серпня 2015 р.

Бійці АТО з Полтавщини пройшли творчу реабілітацію в стінах колонії

В дні святкування XXIV річниці Дня незалежності України вихованці Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області поспілкувалися з бійцями АТО.

Цікавий та неймовірний майстер-клас з малювання для хлопців провели представники благодійного фонду «Міжнародний Благодійний Фонд під керівництвом Віталіни Маслової. Разом з Віталіною до колонії завітали військові зони АТО та представники релігійних організацій.

Марафон соціального проекту творчої реабілітації бійців АТО продовжив свій шлях і в стінах колонії. Проект має на меті комплексну реабілітацію постраждалих в зоні АТО за методом творчої реабілітації. До програми залучають бійців, котрі виписуються з лікарень після поранень, ампутацій, контузій або бійців, що пройшли через виснажливі бойові дії. Усі представлені перед підлітками малюнки, виконані учасниками програми.

Вихованці також долучились до допомоги воїнам методом творчої реабілітації. Простір, який панував в колонії придав сили усім присутнім, додав натхнення, масу позитивних емоцій та позитивних змін у собі та розуміння того, що відбувається в душі.

Бійці АТО з Полтавщини пройшли творчу реабілітацію в стінах колонії, фото-1
Бійці АТО з Полтавщини пройшли творчу реабілітацію в стінах колонії, фото-2
Бійці АТО з Полтавщини пройшли творчу реабілітацію в стінах колонії, фото-3
Бійці АТО з Полтавщини пройшли творчу реабілітацію в стінах колонії, фото-4
Бійці АТО з Полтавщини пройшли творчу реабілітацію в стінах колонії, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #бійці #колонія
Оголошення
live comments feed...