• Головна
  • У Полтаві обирали майбутнього кандидата в мери
16:00, 24 серпня 2015 р.

У Полтаві обирали майбутнього кандидата в мери

Учора, 23 серпня, в центрі Полтави відбувалося голосування за майбутнього кандидата в мери міста.

«Вибори» відбувалися в рамках громадської, непартійної політичної ініціативи полтавців «Мер від громади». Згідно статуту ініціативи, даний проект ставить за мету за допомогою конкурсу, привести до влади у місті порядну професійну людину на чолі команди професіоналів та створити ефективну програму дій Мера від Громади – як набір справді громадських проектів.

Планується, що в рамках проекту буде обрано одного кандидата, який балотуватиметься на посаду міського очільника Полтави.

У фінал вийшли дві представниці прекрасної статі – архітектор Ірина Особік та видавець газети «Коло» Тетяна Цирульник. Проте є ще один кандидат – Олександр Гречко, якого виключили з проекту. Наразі у соцмережах йде «війна» між Гречко та ініціативною групою проекту. «Тільки я виїхав з Полтави, почалися сепаратистські рухи? Я, законний фіналіст проекту "Мер від громади"! Організатори не гідні проекту «Мер від громади»! Якого біса організатори мене виключили з голосування? Я, Олександр Гречко, офіційно заявляю, що йду в мери Полтави і переможу! Наведу лад в нашому місті і вижену усіх негідних покидьків!» - виразив свої емоції на сторінках у соціальній мережі Олександр Гречко.

/Ірина Особік/

/Тетяна Цирульник/

Наразі, учора стартувала фінальна частина праймеріз «Мер від Громади». За право балотуватися в мери від громади змагаються Ірина Особік та Тетяна Цирульник. Голосування буде проведено онлайн у ФБ, та оффлайн - на вулицях нашого міста. Завершиться – 30 серпня. Переможниця стане кандидатом на посаду міського голови на місцевих виборах від ініціативи «Мер від Громади».

Наразі у соціальній мережі лідирує Ірина Особік.

 

 

 

#Полтава #кандидат #мер #громада
Оголошення
live comments feed...