• Головна
  • Святкування Дня прапора у Полтаві: паралельна реальність
15:02, 24 серпня 2015 р.

Святкування Дня прапора у Полтаві: паралельна реальність

Учора у Полтаві відбулися урочистості з нагоди Дня прапора. Цього дня у Полтаві було проведено величезна кількість заходів, патріотичних і не дуже.

Зокрема, велосипедисти Полтави влаштували велопробіг з державними стягами, а на Полтавському міському кладовищі відкрили алею героїв, які загинули захищаючи Україну на Сході. Представники духовенства, обласної влади та громадськості загальнонаціональною хвилиною мовчання вшанували пам’ять бійців, полеглих в боротьбі за незалежність України, зокрема у зв’язку з подіями Революції Гідності та відстоюванням територіальної цілісності нашої держави.

Святкування Дня прапора у Полтаві: паралельна реальність (фото) - фото 1

Святкування Дня прапора у Полтаві: паралельна реальність (фото) - фото 1

/Відкритяя Алеї Героїв/

Учасники цивільного корпусу «Азов» разом з представниками інших націоналістичних громадських організацій пройшли мирною ходою центром міста, щоб вшанувати пам’ять полеглих побратимів. Крім того, учасники ході встановили величезний червоно-чорний прапор на Монументі Слави в Корпусному парку.

Святкування Дня прапора у Полтаві: паралельна реальність (фото) - фото 2

Святкування Дня прапора у Полтаві: паралельна реальність (фото) - фото 2

/Мирна хода "Азову/

Кульмінацією святкування Дня прапора в Полтаві став Святковий концерт до Дня Прапора за участю українських артистів на Театральній площі. В рамках заходу вшанували полеглих бійців, волонтери ділилися своїми здобутками, розказували як кожен може допомогти армії та демонстрували як вироби, які виготовляють волонтери, рятують життя солдатам. На сцені лунали патріотичні пісні, в яких була молитва за мир в країні. Знаково, що артисти виступали на фоні прапру України, який волонтери привезли зі Сходу з написаними побажаннями від бійців.

Святкування Дня прапора у Полтаві: паралельна реальність (фото) - фото 3

Святкування Дня прапора у Полтаві: паралельна реальність (фото) - фото 3

/Концерт на Театральній площі/

Паралельний світ, про який так часто говорять бійці, що повертаються зі Сходу, розпочинається на протилежній стороні вулиці. Де заклади громадського харчування розмістили тимчасові літні майданчики. Тут алкоголь ллється  рікою, лунає нецензурна лайка, звучить голосна музика і на цьому боці «паралельного світу» мало, хто згадував, що в країні триває війна, хіба лише волонтери з скриньками нагадували про те, що існує інший світ, в якому щодня проливається кров, щохвилини лунають вибухи, кожної секунди бійці стоять за те, щоб в Україні був мир.

Святкування Дня прапора у Полтаві: паралельна реальність (фото) - фото 4

Святкування Дня прапора у Полтаві: паралельна реальність (фото) - фото 4

Завершився концерт виступом перможця шоу "Х-фактор" Олександра Порядинського. Разом з співаком полтавці виконали гімн України. Концерт завершився, масові гуляння продовжилися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #святкування #концерт
Оголошення
live comments feed...