• Чергова нічия від «Ворскли»: на допомогу прийшла серія пенальті
11:31, 23 серпня 2015 р.

Чергова нічия від «Ворскли»: на допомогу прийшла серія пенальті

«Ворскла», залишивши чимало фізичних та моральних сил на стадіоні імені Гагаріна в Чернігові, виходить до 1/8 фіналу національного кубка.

У першій 45-хвилинці команда з Полтави цілком і повністю домінувала на полі, створивши вдосталь небезпечних епізодів біля воріт Сітала. А після голу на 18-й хвилині й поготів хлопці Олександра Рябоконя не створювали собі ілюзій. Можна відзначити хіба-що атлетичного темношкірого, українця за паспортом, Есеолу, який активно штовхався попереду. Ворскляни Бартуловіч, Громов, Шиндер, Міщенко та інші з глибини весь час створювали напругу поблизу штрафного майданчика чернігівців.

На початку другої 45-хвилинки полтавці залишились в меншості. За фол останньої надії з поля пішов Сапай. А ветеран українського футболу, колишній гравець Ворскли Петро Кондратюк,після флангової передачі невідпорним ударом зрівняв рахунок - 1:1.

Як не намагалися у час, що залишався до кінця другого тайму, полтавці знову змусити наздоганяти себе, нічого не клеїлося. Десна, нічого особливо не вигадуючи, майже всією командою відійшла в оборону. Підопічним Василя Сачка довелося хитрувати, виманюючи опонента з його лігва. Андрій Ткачук, Міщенко, Громов методично розхитували оборону, але Десна вистояла. Була ще поперечина після удару Чеснакова головою в екстра-таймі, та м'яч вперто не ліз у рамку воріт господарів.

Зрештою, в серії післяматчевих пенальті Чеснаков, Андрій Ткачук, Скляр і Дитятьєв, натхненні сейвом Ткаченка та промахом Чуланова, впевнено виграли футбольну лотерею, а з нею й місце в 1/8 фіналу Кубка України.

«Десна» - «Ворскла» 1:1 (пен. 2:4)

Голи: Кондратюк (53), Шиндер (18)