• Головна
  • Нардеп з Полтавщини розповів про «смертельний вирок» Уряду
13:05, 22 серпня 2015 р.

Нардеп з Полтавщини розповів про «смертельний вирок» Уряду

Сергій Каплін розповів, що медикам та освітянам почали видавати попередження від керівництва, де вказано, що з 1-го листопада індексації зарплат не буде через недостатнє фінансування.

На думку нардепу таким чином Уряд України намагається перекласти вину на директорів та головних лікарів.

«Ні самому Яценюку, ні його міністрам не стало духу самим підписати ці «смертні вироки» для бюджетників. Катами своїх же працівників вони зробили  головних лікарів та директорів шкіл. Ті, хто назвали себе «камікадзе» просто злякалися людського гніву. Уряд усюди анонсує свою грудневу подачку – аж 13%-у індексацію прожиткового мінімуму, мінімальних пенсій і зарплат. Це якихось 150 гривень. А ціни, комуналка?! Утримувати себе і родину стало значно дорожче, ніж на 150 гривень. Тож така індексація – як собаці кістка», - написав Каплін на своїй сторінці у Facebook.

За словами лідера «Партії простих людей» таким чином Уряд хоче скоротити 100 тисяч працівників бюджетної галузі.

«Певно ці «смертні вироки» для бюджетників – спосіб і тут зекономити. Урядовці чекають, що стане менше ротів?! Уряд узяв чіткий курс на знищення бюджетної галузі та бюджетників. Факт того, що до кінця року Уряд хоче скоротити 100 тисяч людей, аби виконати умови МВФ, ще один доказ урядового «геноциду».

#Каплін #Яценюк #індексація #бюджетники
Оголошення
live comments feed...