• Головна
  • Полтава стане єдиним містом в Україні де відкриють туристичний маршрут за QR-кодами
16:13, 22 серпня 2015 р.

Полтава стане єдиним містом в Україні де відкриють туристичний маршрут за QR-кодами

Відкриття проекту заплановане до Дня міста – 23 вересня. Основні моменти, щодо відкриття туристичного маршруту обговорили під час робочої зустрічі в міськраді за участю заступника міського голови Світлани Порохні та представників компанії МТС Україна, яка є ініціатором даного проекту.

Інноваційний туристичний маршрут - це нова унікальна платформа для непересічної та зручної комунікації туристичного міста із кожним, хто до нього завітає. За допомогою спеціальних табличок з QR-кодами, унікальною символікою та номерами буде прокладено туристичний маршрут, який охопить найцікавіші туристичні об'єкти Полтави. Потрібно буде лише навести телефон на QR-код, табличку з яким буде розміщено прямо на землі, і Ви отримаєте інформацію саме про той об'єкт, біля якого знаходитесь в даний момент. Також кожен бажаючий зможе отримати роздруковані путівники зі створеним маршрутом та короткою інформацією про туристичні об'єкти. Окрім історичної довідки опис об'єкту включатиме місцеві легенди, цікаві історії та спогади, представлені у різних формах – текстовому, аудіо та відео. Полтава стане першим містом в Україні де реалізують такий проект.

Також в рамках проекту планують відкрити й «Мобільну бібліотеку». Вона полягає в тому, що в центральній частині Полтави створять вільну Wi-Fi зону, де встановлять вуличні конструкції у вигляді книжкових полиць, через які полтавці та гості міста зможуть безкоштовно завантажувати на свої мобільні пристрої книжковий контент. Приємна новина для полтавців ще й в тому, що в цих мобільних бібліотеках можна буде завантажити ті популярні книги сучасних авторів, які не можна скачати безкоштовно навіть в мережі Інтернет: усі витрати на придбання авторського права візьме на себе компанія МТС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#туризм #Полтава #маршрут #мобільна бібліотека
Оголошення
live comments feed...