• Головна
  • Український письменник Сергій Жадан виступив перед полтавськими ув'язненими
15:27, 21 серпня 2015 р.

Український письменник Сергій Жадан виступив перед полтавськими ув'язненими

21 серпня 2015 року в Кременчуцькій виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відбувся творчий виступ Сергія Жадана – одного із найпопулярніших і найталановитіших сучасних українських письменників , прозаїка, есеїста, перекладача та автора відомих творів. Зустріч приурочили до національних свят – Дня Державного Прапору України та Дня Незалежності України.

На приїзд Сергія, найпомітнішого письменника у сучасному літературному процесі, вихованці очікували досить давно. Тому зустріч поета із хлопцями виявилася дуже насиченою. Разом із письменником до колонії завітали хлопці із харківського ска-панк - гурту «Собаки в космосі». Своєю багатогранністю та неодноманітністю вони відразу захопили увагу підлітків.

Поєднання неймовірного акомпонування, музики, текстового супроводу і присутність живого автора захопили увагу аудиторії цілком і повністю. Сидячи в залі, вихованці повністю поглинали в світ доль та історій героїв Сергія Жадана. Із трепетом в серці слухали про любов і забуття, смерть і натхнення, героїв і привидів. Багатожанровість виступу Сергія, його різнобарвний лексикон, абсолютно специфічний виклад тексту, геніально - реалістична проза не відпускала уваги кожного глядача до останнього слова.

Український письменник Сергій Жадан виступив перед полтавськими ув'язненими, фото-1

Разом із автором вихованці протягом кількох годин подорожували клітинами його минулого і сьогодення, відчуваючи іноді відчай, страх, сміливість міркувань та авторське незалежне «Я». Потрапляли в бурхливе життя молоді далеких 90-х років, проникалися їхніми труднощами і радощами. За допомогою влучно вигаданих персонажів, Сергій перед вихованцями піднімав питання пошуку власного «Я» та питання морально-етичних норм поведінки.

Український письменник Сергій Жадан виступив перед полтавськими ув'язненими, фото-2

Після блискучого концерту юнаки та гості ще довго гомоніли за обідом. Сергій розповів юнакам про шлях становлення себе, як письменника, розповів і про викладацьку діяльність, свою поетичну і музичну творчість. Неймовірно людяний, душевний, дотепний Сергій приділив увагу кожному вихованцю. За щирою, невимушеною розмовою поділився своїм веселим та життєрадісним настроєм, неподільною та заворожуючою посмішкою. В кожне слово поет вклав частинку своїх емоцій, а в кожному погляді залишив частинку своєї душі вихованцям.

Після смачного обіду на спортивному майданчику відбулась цікава зустріч із міні-футболу за участю команди хлопців виховної колонії та хлопців із гурту «Собаки в космосі».

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #колонія #Жадан
Оголошення
live comments feed...