• Головна
  • З початку року співробітники ДФС викрили 16 фактів незаконної торгівлі тютюном та алкоголем
16:06, 21 серпня 2015 р.

З початку року співробітники ДФС викрили 16 фактів незаконної торгівлі тютюном та алкоголем

Оперативним управлінням Державної податкової інспекції у м. Полтаві за результатами вжитих протягом 2015 року заходів до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 12 інформацій, за якими розпочато кримінальні провадження, в тому числі 6 злочинів за ухилення від сплати податків.

Закрито 3 кримінальні провадження по факту ухилення від сплати податків у зв’язку з досягненням службовими особами підприємств податкового компромісу відповідно до п. 9-2 розділу ХХ «Перехідних положень» до Податкового кодексу України, сплачено до бюджету – 1,8 мільйонів грн.

Загальна сума відшкодованих державному бюджету збитків по кримінальних провадженнях, внесених до ЄРДР складає 4,6 мільйонів гривень.

Крім того, в ході проведення оперативно-розшукових заходів встановлено 5 суб’єктів фіктивного підприємництва.

В рамках операції «Акциз-2015» виявлено та припинено 16 фактів незаконного обігу підакцизних товарів. Вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 920,6 тис. грн., в тому числі лікеро-горілчаних виробів в кількості 314,6 дал. на суму 215 тис. грн., спирту в кількості 596,9 дал. на суму 644,6 тис. грн., тютюнових виробів в кількості 281 пачка на суму 4,2 тис. грн. та паливно-мастильних матеріалів в кількості 2,7 тони на суму 56,8 тис. грн.

Відділ комунікацій Державної податкової інспекції у м. Полтаві

#Полтавщина #ДФС #гроші #алкоголь #тютюн
Оголошення
live comments feed...