• Кривдник «Ворскли» в ЛЄ обіграв володаря Суперкубку Іспанії. Відео
13:49, 21 серпня 2015 р.

Кривдник «Ворскли» в ЛЄ обіграв володаря Суперкубку Іспанії. Відео

Словацька «Жиліна» в першому матчі раунду плей-офф Ліги Європи вдома переграли іспанський «Атлетік» з Більбао – 3:2.

В четвер кривдник полтавської «Ворскли» в Лізі Європи словацька «Жиліна» приймала вдома одного з лідерів чемпіонату Іспанії – «Атлетік» з Більбао. Цікаво, що 17 серпня іспанці відсвяткували перемогу в Суперкубку Іспанії, перегравши за сумою двох матчів не аби кого, а найкращий клуб Європи «Барселону» - 5:1! При цьому перший матч завершився повним розгромом каталонців – 4:0.

Поєдинок у Словаччині також розпочинався для «басків» більш ніж вдало – після першого тайму рахунок був 2:0 на їх користь. Голи на рахунку Меріно та Кіке Сола. Проте в другій половині «Жиліна» проявила характер та не тільки змогла відігратися, але й вирвала перемогу. На 90+4 хвилині оформивши дубль, врятував словаків той самий Вілліам, що на останніх секундах вибив «Ворсклу» з ЛЄ. Ще один м’яч на рахунку Паура. Таким чином словаки зберігають шанси на потрапляння в груповий раунд.