![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
14:49, 21 серпня 2015 р.
На Полтавщині колишні зеки на вулиці зривали з жінок золоті прикраси. Фото
Під час оперативних заходів працівниками Кременчуцького міського відділу затримано двох раніше судимих кременчужан 25-ти та 26-ти років, які підозрюються в скоєнні пограбувань жінок. Обоє відбували покарання за пограбування.
Протягом місяця останні заволоділи золотими ланцюжками у трьох кременчужанок. Серед потерпілих - 53-річна кременчужанка, у якої спритники заволоділи трьома ланцюжками вартістю 30 000 гривень.
«Гуляючи містом, чоловіки вибирали жінок із золотими прикрасами на шиї, та у слушний момент зривали їх. В подальшому награбоване здавали у ломбарди чи знайомому ювелірному майстру» - повідомив Денис Захарченко, начальник Кременчуцького міського відділу міліції.
За фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (Грабіж). За скоєне затриманим загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.
![На Полтавщині колишні зеки на вулиці зривали з жінок золоті прикрас... На Полтавщині колишні зеки на вулиці зривали з жінок золоті прикраси. Фото (фото) - фото 1](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Полтавщині колишні зеки на вулиці зривали з жінок золоті прикраси. Фото (фото) - фото 1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:38, Вчора
30
11:36, 25 липня
25
06:28, 13 липня
18:18, Вчора
12:25, 14 липня
5
live comments feed...