• ФК «Полтава» переграла «аматорів» - 2:1. Відео
12:13, 21 серпня 2015 р.

ФК «Полтава» переграла «аматорів» - 2:1. Відео

ФК «Полтава» під час паузи в чемпіонаті провели контрольний поєдинок проти аматорської команди з Полтавщини – «Рокита». Цього разу підопічні Федорчука змогли виправитися за нічию під час літнього міжсезоння та відсвяткували перемогу – 2:1.

Поєдинок пройшов 20 серпня на навчально-тренувальній базі в Копилах. «Полтава» почала жваво і вже в самому початку «зробила» рахунок зустрічі. Спочатку на 16 хвилині Насібулін реалізував пенальті, а за 5 хвилин подвоїв перевагу Рогозинський. Аматори змогли відіграти один м’яч лише під завершення поєдинку. В підсумку перемога «Полтави» - 2:1.

Наступний поєдинок підопічні Федорчука проведуть 26 серпня проти охтирського «Нафтовика-Укрнафта».

ФК «Полтава» - «Рокита». 2:1(2:0)

Голи: Насібулін , 16 (пенальті), Рогозинський , 21 - ?,85

«Полтава»(перший тайм): Кучинський, Білий, Кравченко, Стеценко, Зозуля, Рогозинський, Ткачев, Фаворов, Насібулін, Масалов, Семенець.

«Полтава» (другий тайм): Бонь, Фаворов, Парамонов, Ковальчук, Прокипчук, Бондаренко, Шастал, Вовченко, 3 гравця на перегляді.