Обличчя студії Манхетен - полтавка Ірина Твердохліб, розкрила секрети творчої діяльності і особистого життя

Ірина Твердохліб або як її називає більшість «Блондинка з Manhattan Шоу»  - яскравий приклад руйнування шаблонів та стереотипів. Ірина – білява красуня з вищою освітою і неймовірним почуттям гумору.

Сама не очікуючи цього, вона стала обличчям не лише команди КВК «Полтава.сom», а й «фронтвумен» успішного камеді шоу Manhattan. Та мало хто знає, що крім сцени у Ірини є чимало захоплень і хоббі: вона візажист, перукар, а ще гумористка фантастично малює!

Нам вдалося взяти в Ірини ексклюзивне інтерв’ю, в якому вона поділилася таємницями не лише з професійної діяльності, а й подробицями особистого життя.

-         Ірино, розкажіть нашим читачам, як воно бути єдиною жінкою в чоловічому колективі?

-         Раніше, ще коли ми притиралися один до одного в колективі, то до мене було особливе ставлення, як до дівчини. Хлопці могли сказати комплімент чи посоромитися вжити при мені «міцне» слівце. Зараз я такий же «мужик» як і решта чоловіків, членів команди.

-         Чи маєте ви якісь привілеї серед інших  учасників шоу, як представниця прекрасної статі?

-         Я, як дівчина, маю менш завантажений графік. Основна моя робота – це бути актрисою і автором. Організаційних ніяких моментів, проблем я не вирішую.

-         Памятаєте, як ви прийшли у світ КВК?

-         Це сталося завдяки своєму майбутньому чоловікові. Це було дуже спонтанно. Він мені неодноразово розказував про своє захоплення, хобі. Він казав, що грає в КВК в університеті і що це дуже весело і класно. Він запросив мене на гру, зайняв місця в залі. Каже, ти ж приходь вболівати за мене, буде дуже весело. Я прийшла, взяла свою сестру і подружку. Протягом двох годин я не могла зрозуміти, що відбувається на сцені. В принципі, я знала, що таке КВК, дивилася його по телевізору…Але те, що відбувалося на сцені на мене не справило ніякого мега позитивного враження. Потім він познайомив мене зі своїми друзями, які теж були кавеенщиками. Я поступово почала «втягуватися» в цю атмосферу і в якийсь момент мені теж захотілося виступати. Я постійно бачила, як вони пишуть матеріал, як працюють на репетиціях.

Полтавка Ірина Твердохліб, обличчя Студії Manhattan, розкрила секрети творчої діяльності і особистого життя (фото) - фото 1

-         Як відреагував Денис на твоє рішення вийти на сцену?

-         В принципі, я ж не велика активістка, щоб бити себе в груди і кричати «Я хочу виступати». Я довго мовчки спостерігала за цим всім. Через деякий час мені це все почалося подобатися і потім я заявила, що хочу на сцену. На що Денис відповів, що це класне рішення, але на той час у них вже була сформована команда, де вже була дівчина з їхнього вузу (ПолтНТУ). А оскільки я до цього ніде раніше не виступала, то до мене поставилися досить скептично, з недовірою. Я пропонувала хлопцям хоч якось долучитися до команди: бути костюмером, чи хоч виносити стільці на сцену. Щоб мене врешті-решт помітили і включили до основного складу, мені допоміг випадок. Наш товариш хотів створити команду КВК і йому необхідна була дівчина. Зараз я розумію, що на той момент йому було байдуже, хто це буде. Головний аргумент – щоб це була особа жіночої статі. І Денис запропонував мене включити до команди. І так все завертілося, закрутилося… Згодом наша команда «Полтава.com» стала переможцем Полтавської ліги. Ми стали частиною тусовки серйозних кавеенівських команд, зі своїм стилем та манерою виступу. Потім нас включили до складу команд «Збірна команд ПНТУ», з якою ми стали віце-переможцями Слобожанської Ліги КВК. В такому складі ми виступали в Сочі, Мінську.

-         Яким був ваш перший виступ?

-         Самий перший серйозний вихід на сцену був в складі «Полтава.com». Що я вмію, я описала в двох словах, та чи з моїх слів хтось щось зрозумів про мене, я не знаю. Мені написали слова. Придумали амплуа «дівчинки-тормоза», злегка не в собі. Я погодилася. Я вийшла на сцену, сказала їх «на морозі» і зал це класно сприйняв. Висловлюючись кавеенівськими термінами стався «заход». Ніхто з команди такого ефекту не очікував. А я стояла і не розуміла, що відбувається. Згодом мій образ еволюціонував, від «дівчинки-гальма». Я стала більш впевненою, поступово зайняла місце фронтмена команди. Стала читати «капітнки» і імпровізи. Члени команди зрозуміли, що на мене цікаво дивиться і я подобаюся публіці.

-         Розкажіть про участь у «Лізі сміху». Які ваші емоції після вильоту з змагання?

-         Перший сезон «Ліги сміху» - це, можна сказати, пілотний проект, в якому ще не до кінця відпрацьовані всі правила і нормативи. Єдине, що можу сказати нашим прихильникам, які не менше за нас переживали за наш виліт після імпровізаційного конкурсу, всі ці  спонтанності не є спланованими. Тому звинувачувати членів журі у тому, що це все підстроєно, не варто. Є таке поняття, як людський чинник і він тут спрацював. Нам шкода, що ми покинули проект по середині, не показавши всього, що ми підготували. Команда, яка працювала над шоу просто нереальна і ми сподіваємося, що у нас буде ще можливість з ними попрацювати.

Полтавка Ірина Твердохліб, обличчя Студії Manhattan, розкрила секрети творчої діяльності і особистого життя (фото) - фото 2

-          Як складалися стосунки з Сергієм Сивохо?

-         Якщо чесно, коли ми командою обговорювали питання, хто стане нашим зірковим тренером, то кандидатуру Сергія Анатолійовича ми навіть не розглядали. Але коли він нас обрав, вийшов на сцену і всіх обійняв, ми зрозуміли, іншого тренера нам не треба. Сивохо щиро переживав за нас. І можу сказати, що він єдиний з тренерів, який повністю віддав себе команді, на кожній репетиції.

-         Кого з тренерів ви хотіли б мати?

-         Найбільше ми схилялися до кандидатури Ігоря Ласточкіна (Команда КВК «Днепр»). Адже це той тренер, який на даний момент є ігровим, виступає на сцені. В нього є чого повчитися.

-         Відразу напрошується питання, чи є у вас кумири серед українських гумористів?

-         Скажу відверто, кумирів серед гумористів немає. Є ті артисти, творчість яких подобається. Наприклад, мені подобається, як працює Володимир Зеленський. Він справжній професіонал, який повністю віддає себе сцені.

Полтавка Ірина Твердохліб, обличчя Студії Manhattan, розкрила секрети творчої діяльності і особистого життя (фото) - фото 3

-         Потап, характеризуючи вашу команду, наголосив, що основою збірної Манхетен є «маленька білява тендітна дівчинка», маючи на увазі вас. Чи не образилися на вас інші члени команди?

-         Так, Потап дійсно так казав. Ми, насамперед, команда. А команда розуміє, що заради достойного результату необхідно поступатися своїми амбіціями. В «Лізі сміху» у нас була величезна команда, кожному хотілося засвітитися. Але так сталося, цього разу найбільше засвітитися вдалося мені і близнюкам. Але ще раз наголошую, ми команда і всі наші досягнення є заслугою кожного. Тому окремо виділять когось одного не варто.

-           А от Антон Лірник назвав вашу команду «самою аматорською» в «Лізі», як ви відреагували на це?

-         Скажем так, Лірник був головним «критикантом» шоу. Чесно, нас це образило. Адже всі команди, які брали участь в шоу є аматорськими, самоучками і виділити когось не можна. Можливо, хтось більш впізнаваний, як, наприклад, «VIP Тернопіль» та «Одеські Манси».

Полтавка Ірина Твердохліб, обличчя Студії Manhattan, розкрила секрети творчої діяльності і особистого життя (фото) - фото 4

-           Вас впізнають на вулиці?

-        Так! Ніяк не можу звикнути до цього. Інколи беруть автографи чи просять сфотографуватися. В основному питають: «Це ви?», - «Я», - відповідаю. Щоразу не знаю, як реагувати. Мені здається, що з приходом певної популярності люди починають ставитися до мене інакше, навіть ті, які знають мене давно. Щоразу доводиться показувати, що я така ж людина як і всі, а те що мене іноді показують по телевізору – це лише частина моєї роботи.

-         Як ваші батьки відреагували на ваше рішення стати артисткою? Адже ви маєте вищу освіту, яка абсолютно не повязана з творчістю (Ірина має диплом філолога)?

-         На той час я навчалася на четвертому курсі Полтавського педагогічного, коли почала грати в КВН. На п’ятому курсі була в збірній ПНТУ, а в магістратурі ми з командою брали участь у серйозних лігах КВН. То в принципі, мені мама тоді сказала: «Ну і що?  І ми будем писати диплом? Любов-морков, а вчитися коли?» Навіть викладачі в університеті мені говорили: «Ви ж розумієте, що після магістратури можна вступати в аспірантуру. Ви ж не будете вести корпоративи цілу вічність?» Але я вибрала інший шлях, про який наразі не жалкую.

-         Батьки були проти вашого вибору?

-         Спочатку батьки були проти, тато називав це «тринди-ринди» і вважав, що все це не серйозно. І наполягав на тому, що в принципі, це не може стати джерелом якогось доходу і це все дитячі пустощі, які скоро забудуться.

-         Батьки відвідують ваші виступи?

-         Так, іноді вони приходять. Але найчастіше ми виступаємо у клубному форматі. Тому для них це важкувато для сприйняття. Ми їх запрошуємо на виступи КВН, концерти. Їм подобається, завжди сміються з кожного жарту.

-         Напевно ваші батьки вже мріють про внуків…

-         Не знаю, як я, а вони вже точно готові до появи внуків. Стати дідусями і бабусями вони вже готові на 100 відсотків. А я чекаю слушної нагоди, скажемо так. Це питання вже дуже багатьох цікавить, а я всім відповідаю, що коли буде, тоді й буде.

Полтавка Ірина Твердохліб, обличчя Студії Manhattan, розкрила секрети творчої діяльності і особистого життя (фото) - фото 5

-         Багато публічних людей після появи власних дітей говорять, що не хотіли щоб нащадки повторили їх долю. А що думаєте з цього приводу ви?

-         Зараз я не можу сказати, як я реагуватиму. Думаю, що дам право вибору і не буду перешкоджати. Але як я говоритиму, коли стану мамою, не можу навіть уявити.

-         У вас є молодша сестра, чи не хоче вона піти по вашим стопам?

-         Женя ходить на всі мої виступи і є в курсі всіх справ. Проте сцена її зовсім не приваблює. Вона працює вчителем в приватній школі.. Ми з нею дуже різні, в деяких моментах навіть є протилежностями. Женя в порівнянні зі мною, більш прагматична, відповідальна, організована і самостійна.

-         Ваш чоловік Денис теж гуморист, як складаються ваші стосунки поза сценою? Ваш побут такий же веселий, як і стосунки героїв вашого творчого дуету «Женатіки» чи вдома у вас все спокійно і серйозно?

-         Ну як у нас може бути все спокійно і серйозно? Чоловік у мене завжди веселий, це я можу бути занудною. В принципі я завжди така і є.

-         Як ви відпочиваєте поза сценою?

-         Відпочиваємо ми дуже специфічно. Для нас відпочинок – це не клуб чи кіно. Тобто не там, де багато людей. Ми в основному відпочиваємо вдома, дивимся кіно. Також ми любимо вибиратися на природу. Ми вже чотири роки живемо в селі. Ми переїхали від галасу… Таким чином ми любимо відновлювати сили після роботи. У нас немає жодного дня, щоб ми не реготали і не валяли дурня. Я відпочиваю за малюванням, можу малюючи забути про все на світі…не зчутися, як і пройшов день.

Полтавка Ірина Твердохліб, обличчя Студії Manhattan, розкрила секрети творчої діяльності і особистого життя (фото) - фото 6

-         Ви часто виступаєте на весіллях, які кумедні історії з вами трапляються?

-         Коли ми виступаємо на весіллі чи корпоративі, ведучим є Денис, а я лише асистую йому і беру участь в камеді виходах. Денис же повністю веде свято, але наприкінці всі гості дякують мені. Проте Денис не ображається, що залишається в тіні. Він говорить, що я ніби вишенька на торті. Тобто він - торт, а я його вишенька.

Полтава Ірина Твердохліб КВН камеді шоу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
1337 переглядів в січні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
За даними ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України», на Полтавщині продовжується сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції. Наразі показник по області знаходиться на стабільному рівні та є нижчим за епідпороговий, однак на окремих адміністративних територіях спостерігається значний ріст захворюваності. За тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 5 тисяч 924 особи, захворюваність зросла на 3%, показник...
Кримінал
Сьогодні о 2 ночі о поліції надійшла інформація від місцевих мешканців, що у одній із квартир в центрі міста вони чули звуки, схожі на постріли. Про це повідомляє речник полтавської поліції Юрій Сулаєв.Поліція негайно прибула на місце події. За вказаною адресою поліцейські вилучили у 62-річного чоловіка автомат "Калашникова", із якого ймовірно він і вистрелив у власній оселі. На щастя, ніхто не постраждав. Зброя направлена на експертизу. Із чоловіком працю...
Суспільство
На своїй сторінці фейсбук виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун спростувала міф щодо унікальної користі чорної ікри. Натамість пані Уляна стверджує: цей продукт цілком можливо замінити іншими:  « - Чорна ікра — для когось вартісний та корисний делікатес, для інших реальна загроза зникнення! В Україні та світі поширеною є думка про виключну користь чорної ікри для здоров’я. Водночас деякі лікарі радять вживати саме цей продукт для лікув...
Екологія
Упродовж цієї ночі підрядні організації Служби автомобільних доріг працювали на всіх автомобільних дорогах державного значення, проводячи очищення покриття від снігу та обробку проїзної частини протиожеледними матеріалами. Сніг розпочався близько 16:00 у північних районах області. В роботі було задіяно 81 механізм та 110 дорожників. Сніговий покрив в різних районах становив від 2 до 15 см. Зараз роботи продовжуються на всіх автодорогах. Заторів, тягнучок,...
Кримінал
Справа про трагічне ДТП, у якому загинув 15 річний Артем Левченко продовжує бути у центрі уваги громадськості. Минулого тижня відбувся пікет прокуратури, під час якого адвокат родини Левченків Дмитро Семеха розповів про недбалий хід розслідування, та поставив питання міському прокурору. Вчора на своїй сторінці фейсбук Дмитро Семеха розповів про план дій на найближчий тиждень, зокрема, поділився враженнями щодо перебігу справи про ДТП за участю Наталії Саєн...
Суспільство
Полтавська міська рада оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади директора Полтавського міського Будинку культури. Інформація про це розміщена на сайті Управлінні культури виконкому міської ради. У конкурсі можуть взяти участь кандидати  з повною вищою освітою відповідного професійного спрямування за рівнем магістра чи спеціаліста. Крім того, претенденти  мають досконало володіти державною мовою. Стаж роботи у сфері культури має бути не меншим за 3 р...
Культура
Це позитивне і романтичне свято можна відзначати аж два рази в рік. Багато країн святкують Міжнародний день обіймів 21 січня, але і в грудні є офіційний привід міцно обійняти своїх друзів, близьких і навіть незнайомців. 4 грудня відзначається Всесвітній день обіймів, який придумали європейські студенти в 70-х роках ХХ століття. Уже в ті часи була науково доведена корисність обіймів для здоров'я. Тому студенти-медики і психологи виступили з ініціативою ство...
Екологія
Народний синоптик Наталка Діденко попередила про прихід нового циклону в Україну, що зачепить і Полтаву: « - І знову до нас мчить циклон!Сніг розпочнеться на Одещині, підтягнеться по лінії Одеса-Суми і охопить все, що вздовж цієї смуги, аж до Вінниччини, Черкащини, Полтавщини та Київщини. Решта території побуде у сухому повітрі. Увага! У ніч на понеділок та  вранці сильні опади очікуються на Півдні України, Сході, у районах Кропивницького, Дніпра, Полтави...
Культура
20-го січня у дитячій музичній школі №1 міста Полтава проводять майстер-клас Євген Селезньов та Антон Белко. Обидва музиканти є надзвичайно популярними та затребуваними в Україні. Виконують музику у таких популярних шоу, як «Голос країни» та «Танці із зірками». Також відомі виступами у складі «Сердючка band». Сьогодні у Полтаві вони виступлять разом із популярним виконавцем Сергієм Бабкіним, який привіз свою нову програму «Музасфера». Окрім виступу на конц...