![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
09:47, 21 серпня 2015 р.
На Полтавщині допомога рятувальників знадобилася чотирилапим. Фото
21 серпня о 06:20 до оперативно-координаційного центру м. Кременчук від громадянина надійшло повідомлення про те, що його собака породи «Кавказька вівчарка» впала в комунікаційний люк, в якому знаходились ще 2 бродячі собаки.
Як Повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Полтавській області, отримавши сигнал, бійці 14-ї державної пожежно-рятувальної частини виїхали на виклик. Оперативно прибувши на місце події, бійці ДСНС за допомогою драбини, пожежного ременя та рятувальної мотузки витягли 3-х собак з люку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
05:42, 19 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...