• Головна
  • Думки полтавців: від чого залежить успішна робота медичного закладу
17:40, 16 листопада 2011 р.

Думки полтавців: від чого залежить успішна робота медичного закладу

Журналіст «Кола» дізнавалася у полтавців, що на їх думку потрібно для успішної роботи медичного закладу.

Як виявилося, полтавці неохоче відповідають на запитання, дізнавшись його суть, й навідріз відмовляються фотографуватись. Судячи з відповідей, можна зробити висновок: успішна робота лікарів залежить від їх заробітної плати та фінансування медичної установи.

Думки полтавців: від чого залежить успішна робота медичного закладуГалина, полтавка, відмовилася фотографуватись: – Думаю, успішна робота медичного закладу залежить перш за все від добросовісного ставлення лікарів до пацієнтів. Буваючи у лікарні, нерідко можна почути хамство від працівників, навіть до людей похилого віку.
Думки полтавців: від чого залежить успішна робота медичного закладуЮрій, полтавець: – Я рідко відвідую лікарню, але вважаю, що якість обслуговування нікуди не годиться. Тому треба щось змінювати, я так думаю. Можливо, потрібно проводити реорганізацію.
Думки полтавців: від чого залежить успішна робота медичного закладуВалентина Миколаївна, викладач, відмовилася фотографуватись: – Перш за все, медики повинні розуміти свої обов’язки. Окрім того, неабияку роль відіграє заробітна плата лікарів.
Думки полтавців: від чого залежить успішна робота медичного закладуОльга, полтавка, відмовилася фотографуватись: – Успішна робота лікарів залежить від їх моральності. Вони повинні запам’ятати, що їх обов’язок лікувати, а не чекати, коли хворий дасть «на лапу».
Думки полтавців: від чого залежить успішна робота медичного закладуОксана, фармацевт, відмовилася фотографуватись: – Я сама трішки пов’язана з медичними закладами. Тому можу сказати, що успішна робота лікарні залежить від фінансування, від заробітної плати працівників установи.
Думки полтавців: від чого залежить успішна робота медичного закладуДмитро, студент, відмовився фотографуватись: – Зарплати медиків повинні бути, мабуть, вищими. Тоді вони й будуть більш привітними, уважніше ставитимуться до пацієнтів. А ще не братимуть, може, додаткову плату за проходження медкомісій. Я не раз ставав свідком таких подій, коли доводилося заплатити кілька десятків гривень, аби пройти медкомісію швидко й без тяганини. Або потрапити на прийом до лікаря, теж іноді доводиться за окрему плату. Вихід – йти до приватних лікарів, там зрозуміліше буде за що плачу, але не кожен ще може дозволити таке.
Думки полтавців: від чого залежить успішна робота медичного закладуСвітлана, викладач: – Я думаю, робота медичного закладу залежить від заробітної плати лікарів. А ще повинна бути взаємоповага між лікарем та пацієнтом.
Оголошення
live comments feed...