• Головна
  • Привітання лідера ВГП «Нова Полтава» Лева Жиденка з Днем Незалежності
08:00, 21 серпня 2015 р.

Привітання лідера ВГП «Нова Полтава» Лева Жиденка з Днем Незалежності

Дорогі полтавці! Щиро вітаю Вас з Днем Незалежності України!

«Все минає» - написано на перстні царя Соломона. Для держави України так вже минули роки безтурботної юності та прийшли непрості часи становлення.

За часи випробувань ми зрозуміли ціну справжньої Незалежності. Ми довели, що здобути її можливо лише об’єднавшись у потужну силу. Це правило діє серед всіх небайдужих громадян. І саме реальні дії мільйонів людей стали гарантом Незалежності та існування України.

Переконаний, що слідом за об’єднанням має йти оновлення. Бетонна стіна, яку будували колишні режими, не повинна бути відновлена. Її має замінити держава можливостей. Адже запорукою суттєвих змін завжди є люди, що прагнуть втілити їх у життя. Гарна новина полягає у тому, що ми вже рухаємось у цьому напрямку. Головне, не втрачати натхнення та не звертати з цього шляху. Продовжувати робити те, що треба та розширювати коло однодумців.

Важливо також нарешті почати об’єднуватись довкола принципів, не персон. І на цьому шляху кожна дія кожного українця важлива! Немає несуттєвого та немає більше «пересічних громадян». Своїми справами ми довели, що ми - Громадяни. І чим більше в Україні з населення перетворюватиметься на Громадян, тим швидше минуть і ці, тривожні часи. Все в наших руках, головне продовжувати рухатись вперед!

З повагою лідер ВГП "Нова Полтава" Лев Жиденко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Жиденко #привітання #День незалежності
Оголошення
live comments feed...