• Головна
  • Сувеніри чи зброя: на Сорочинському ярмарку зафіксовані перші правопорушення
15:45, 18 серпня 2015 р.

Сувеніри чи зброя: на Сорочинському ярмарку зафіксовані перші правопорушення

На Сорочинському ярмарку затримали двох чоловіків які мали при собі велику кількість ножів та кін жалів без жодних документів.

Про це повідомив очільник обласної міліції Олег Бех. Наразі зброю вилучили та направили на дослідження до НДЕКЦ при УМВС України в Полтавській області.

Як повідомляється в деяких ЗМІ, чоловіки, яких затримали є вихідцями з Луганської області.

Як наголосили в УМВс Полтавщини, такі масові заходи - це золота пора для різного роду крадіїв та інших порушників законності, тому правоохоронці Полтавщини вживають всіх можливих заходів для того, щоб законослухняні громадяни змогли спокійно, з користю та задоволенням, провести час на території ярмарку.

18 серпня працівники ДСО області взяли участь у проведенні загального інструктажу правоохоронців УМВС Полтавщини, що залучені на охорону громадського порядку. Працівникам міліції були поставлені конкретні завдання щодо належної охорони майна та безпеки громадян, припинення та розкриття правопорушень.

- Працівники ДСО Полтавщини, залучені до охорони об'єктів Сорочинського ярмарку, повинні не лише забезпечити належну охорони майна та безпеку громадян, але й гідно представити Державну службу охорони при МВС України, правоохоронні органи в цілому, на цьому всеукраїнському, і без перебільшення можна сказати міжнародному, заході, - відзначив начальник Управління ДСО Полтавщини Михайло Кононенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Сорочинський ярмарок #зброя
Оголошення
live comments feed...