• Головна
  • На Полтавщині з початку року 3 вбивства залишаються не розкритими
14:00, 18 серпня 2015 р.

На Полтавщині з початку року 3 вбивства залишаються не розкритими

18 серпня в Полтавській облраді пройшло засідання комісії з питань забезпечення законності та правопорядку.

На Полтавщині від початку року зареєстровано більше 96 тисяч правопорушень. Це на 87 тисяч менше ніж за поточний період у минулому році. Про це розповів заступник начальника УМВС в Полтавській області, начальник кримінальної міліції Віктор Ремський. При цьому на початку серпня начальник УМВС Полтавщини Олег Бех повідомляв, що в області спостерігається сплеск злочинності.

За його словами з січня по кінець липня було сталося 41 вбивство, серед яких 38 розкрито. А ось одним з найболючіших питань є крадіжки. Тут було зареєстровано аж 7590 випадків, з яких вдалося розкрити тільки 33%.

«Ми провели ряд реорганізацій. Нами були створені групи які займаються цілеспрямовано розкриттям окремих видів злочину. Наприклад, крадіжками чи боротьбою з наркотиками. Ці групи дають досить хороший результат. Буквально за два місяці роботи було затримано велику кількість осіб, які займаються крадіжками. Такі групи будуть діяти до того часу, поки не буде наведений порядок. Звісно в нас є певні труднощі, щодо фінансування. Але, наприклад, по лінії боротьби з наркотиками працівникам цих груп була підвищена зарплата в два рази за рахунок скорочення особового складу», - повідомив Віктор Ремський.

Крім цього Ремський попросив облраду допомогти з преміюванням працівників за розкриття злочинів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#правопорушення #Ремський #облрада #вбивства #злочин
Оголошення
live comments feed...