Лідер ГО «Наша Полтава» пропонує розпустити люстраційну комісію

Лідер громадської організації «Наша Полтава» Тарас Токар в офіційному зверненні до голови Полтавської обласної ради Петра Ворони запропонував розпустити Комісію з питань люстрації Громадської ради при Полтавській обласній раді.

Про це повідомили в прес-службі ГО «Наша Полтава». На думку Тараса Токаря, ця комісія не тільки не співпрацювала з депутатським корпусом Полтавської обласної ради, а й не наважилася жодного разу за час свого існування звітувати про свою роботу керівництву обласної ради.

«Громадська комісія з питань люстрації Громадської ради при Полтавській обласній раді, яку очолює Ігор Кіянчук, жодного разу за весь час свого існування не звітувалася Полтавській обласній раді», - наголосив Тарас Токар. Такі відомості він отримав у відповідь на інформаційний запит.

Із відповіді також випливає, що керівництво Полтавської обласної ради не знає і про склад Громадської комісії з питань люстрації, а також керівництво обласної ради не може дати оцінки "люстраційної" комісії Громадської ради. У листі-відповіді на запит ГО «Наша Полтава» про це немає жодного слова. І це стає зрозуміло, бо "люстраційна" комісія Кіянчука не надавала керівництву обласної ради жодної інформації.

Лідер «Нашої Полтави» переконаний, що комісія з нульовою діяльністю і надто гучною назвою не потрібна у Громадській раді при Полтавській обласній раді. При цьому, Тарас Токар має сумнів, що у голови цієї комісії Ігоря Кіянчука вистачить совісті скласти з себе повноваження за власним бажанням.

Полтава "Наша Полтава" Тарас Токарь люстраційна комісія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі