• Головна
  • «СтандартЕнерго». Уся правда про підприємство Лева Жиденка
08:31, 18 серпня 2015 р.

«СтандартЕнерго». Уся правда про підприємство Лева Жиденка

Багато хто знає лідера відкритої громадської платформи «Нова Полтава» Лева Жиденка лише як політичного діяча. Але довкола професійної та підприємницької діяльності вже з’явились ті чи інші міфи. До Зіньківського району, звідки родом політик, наші журналісти відправились щоб знайти відповідь на запитання – хто ж він – Лев Жиденко? і чим займався до створення «Нової Полтави». І ось що ми почули та побачили.

Підприємство «ТеплоЕлектроНаладка» що у Опішні Зіньківського району на початку дев’яностих було одним з перших приватних підприємств України. Проте, вже невдовзі пострадянська криза поставила і саму організацію, і її колектив на межі виживання. Микола Грисенко, керівник ремонтного цеху, застав ті часи. Розповідає – про зарплату тоді і не мріяли, ходили на роботу щоб лише її не втратити. Навіть матеріали для ремонту застарілої техніки доводилось носити з дому. Все більше і більше працівників відправляли у відпустки за власний рахунок. Підприємство стрімко летіло у прірву.

«СтандартЕнерго»: уся правда про підприємство Лева Жиденка (фото) - фото 1

«СтандартЕнерго»: уся правда про підприємство Лева Жиденка (фото) - фото 1

/Підстанція Лавренці – одна з багатьох об’єктів, які розробило «СтандартЕнерго». Будують не лише в області, а й у інших містах України/

Саме в цей час Лев Жиденко, енергоаудитор за фахом, очолив фірму. 

 - Коли 2005 року я прийшов на підприємство, яке сьогодні носить назву «СтанадартЕнерго» справи там йшли кепсько. Були величезні  заборгованості по зарплаті. На той момент підприємство трималось на кількох дрібних замовленнях. Відповідно – працювали фактично у збиток. Для виходу з кризи ми розширили ринок збуту, змінили адміністративно-кадрову систему і систему менеджменту. Інше нововведення – це відповідальність кожного підрозділу, кожного працівника за результати свої роботи – розповідає Лев Жиденко.

«СтандартЕнерго»: уся правда про підприємство Лева Жиденка (фото) - фото 2

«СтандартЕнерго»: уся правда про підприємство Лева Жиденка (фото) - фото 2

/Роботу працівників Лев Жиденко регулярно контролює особисто/

«Стандарт Енерго» займається і проектуванням, і будівництвом, і ремонтом енергообєктів. Наприклад, підстанцій, що забезпечують роботу аргоферм, або виробничих потужностей. І не має жодного промислового об’єкта у власному володінні. Сьогодні компанія «СтандартЕнерго» -- лідер на ринку енергосервісних послуг для різногалузевих підприємств – від агросектору і до нафто-газовидобування. Щоб побачити все своїми очима, ми побували на одному із об’єктів, які обслуговуєдля замовника «СтандартЕнерго». Це підстанція Лавренці, що у Зіньківському районі.

 - Будь-який збій у енергопостачанні негативно впливає на виробничий цикл і може при- звести до аварій, які своєю чергою можуть завдати збитку замовнику. Надійність – осно- вне в електропостачанні, що, власне, «СтандартЕнерго» завжди і забезпечує, – говорить Лев Жиденко.  

«СтандартЕнерго»: уся правда про підприємство Лева Жиденка (фото) - фото 3

«СтандартЕнерго»: уся правда про підприємство Лева Жиденка (фото) - фото 3

/Вдячність і взаємоповага – основа успіху ТОВ «СтандартЕнерго»/

Працівники ТОВ «СтандартЕнерго» говорять про свого молодого керівника очікувано позитивно:

 - Я почала працювати у компанії з 2008 року. Знаю Лева Анатолійовича як упевненого, комунікабельного, щирого керівника. Дуже працьовитий, без перебільшень ска- жу, що він – душа колективу. З якими б проблемами не звернулися до нього, завжди допоможе. А це на сьогоднішній день, я вважаю, дуже рідкісна риса. Він підняв нашу фірму з нуля. На сьогоднішній день тут працює понад 50 осіб. І ніхто не ображений зарплатнею, є упевненість у завтрашньому дні, – ділиться Ірина Горошко, фінансовий директор «СтандартЕнерго».

Ймовірно, мотивованисть працівників також суттєво впливає на результати роботи підприємства.  Компанія має десятки нагород та відзнак, звання «Лідер економіки України» та «Лідер галузі» за національними рейтингами. На досягнутому Лев Жиденко не планує зупинятися. Він постійно удосконалює управлінські якості та дбає про добробут працівників. Теріторія підприємства утопає в квітах, нещодавно тут розбили виноградник. 

Біографічна довідка: Лев Жиденко народився у 1979 р. в м. Пирятин Полтавської області. У 1986-1997 р.р. навчався в Опішнянській середній школі #1. У 1997-2003 р.р. навчався у Національному гірничому університеті (м. Дніпропетровськ). Магістр за спеціальністю "Енергоаудит". Магістр за спеціальністю "Менеджмент організацій". Навчався у Відкритому університеті Великобританії. У 2006 році отримав диплом за спеціальністю "Управління діяльністю та змінами". З 2002 по 2004 р. працював комерційним директором РДА "Блиск". У 2005 році очолив групу компаній, сьогодні відому як ТОВ "СтандартЕнерго" (м. Опішня). За часів керівництва Л. Жиденка підприємство отримує звання "Лідер економіки України" та "Лідер галузі" за національними рейтингами. У 2007-2010 р.р. - працював директором НВП "УкрЕнергоІндустрія". На сьогоднішній день - директор із стратегічного розвитку ТОВ "СтандартЕнерго". Депутат Полтавської обласної ради шостого скликання (мажоритарний округ Зіньквського району). У 2015 році створив відкриту громадську платформу "Нова Полтава"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Лев Жиденко #підприємство #"Нова Полтава"
Оголошення
live comments feed...