• Головна
  • Полтавські перехожі вшанували пам’ять Кузьми Скрябіна в день його народження (відео)
15:06, 17 серпня 2015 р.

Полтавські перехожі вшанували пам’ять Кузьми Скрябіна в день його народження (відео)

З нагоди дня народження покійного музиканта Андрія Кузьменка, полтавські перехожі прочитали вірш «Птахи».

Андрій Кузьменко (Кузьма) – український співак, письменник, телеведучий та громадський діяч. Незмінний лідер гурту «Скрябін». Загинув 2 лютого 2015 року в автокатастрофі.

Без перебільшень і зайвого пафосу, смерть Кузьми стала справжнім ударом для нашої країни. За словами багатьох українців, того дня вони втратили не лише улюбленого співака, але й справжнього друга.

17 серпня Андрію Кузьменко виповнилося б 47 років. З цієї нагоди полтавські перехожі прочитали вірш «Птахи».

«Птахи» – заголовна композиція з одноіменного альбому «Скрябіна». Платівка побачила світ у 1995 році. Символічно, що в пісні Андрій порівнює себе з птахом, який «захотів політати десь під небом».

Показовим моментом стало бажання великої кількості людей долучитися до проекту. Побачивши на вулиці операторів і дізнавшись про мету відео, полтавці самі проявляли ініціативу.

Цей випуск став особливим на лише для полтавців, але і для команди «Люди читають». Так, одна з ініціаторів проекту Анна Ютченко зазначає:

– За життя Кузьма був відкритим та не уявляв свого життя без людей. Саме тому, я вважаю, його поезія повинна звучати вустами народу. І хоча випуск, присвячений Скрябіну, планувався задовго до дня народження, ми вирішили опублікувати його саме в цей день, а тому він є для нас особливим та символічним.

Довідка: Проект «Люди читають» — ініціатива незалежного мистецького об’єднання «Magnum Opus», спрямована на популяризацію літератури та рідної мови серед жителів нашого міста. Учасником проекту може стати будь-хто з полтавських перехожих, основна і єдина умова — любов до поетичного слова.

Денис Старостін, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

#Полтава #кузьма #День народження
Оголошення
live comments feed...