U-19. «Ворскла» виявилася сильнішою за «Олександрію» - 1:0

Юні полтавці вирвали перемогу на останніх хвилинах поєдинку.

Чемпіонат U-19. Ворскла - Олександрія - 1:0

16 серпня 2015 року. 17:00. Крутий Берег. Стадіон Лтава. 100 глядачів. +26

«Ворскла»: Вічний, Саків, Максименко, Остапенко, Алантьєв, Герасимчук (Мороз, 63), Мельник (к), Зосенко, Дудка, Муха (Яременко, 57), Дедух (Скиба, 46).

Старший тренер: Вадим Мандрієвський

«Олександрія»: Бубенцов, Бариляк, Шкіндер, Степаненко (Векляк, 46), Гаврушко, Литвяк, Максимець, Давидовський (Савошко, 73), Зайчук, Костенко (к), Райлян (Капелян, 60).

Старший тренер: Сергій Лактіонов

«Ворскла» U-19, як і належить господарям, одразу почала шукати шляхи підступу до володінь «Олександрії». Активно працювали фланги. Особливо це стосується лівого краю, де «прасував» майже всю бровку Саків. Непогані можливості для взяття воріт у першій 45-хвилинці мали Мельник, Зосенко та Муха. Кутові та штрафні поблизу воріт гостей з Кіровоградщини чи не кожного разу створювали напругу. Поодинокі візити олександрійців на чужу половину поля до розряду небезпечних можна віднести лише з великою натяжкою. Лише на останній хвилині тайму гравці у жовто-чорних футболках потурбували Вічного, після чого куля влучила в штангу.

На початку другого тайму небезпечно, виконуючи стандарт, з-за меж Штрафного, пробив капітан Мельник, дещо вище. На 66-й хвилині вже гості отримали право на виконання небезпечного штрафного прямісінько на лінії карного майданчика. Давидовський пробив хоча й сильно, та його задум зруйнувала щільна стінка з п'яти гравців «Ворскли». Через три хвилини навала на ворота олександрійців цілком могла б завершитися голом, та суддя зафіксував фол в атаці Яременка, що викликало чимале обурення як в гравців, так і в тренерів полтавської U-19. Господарі великими силами йшли вперед, а гості щосили оборонялися. На 79-й хвилині після  подачі зі штрафного Остапенко й Скиба готові були пробивати, та воротар на долю секунди їх випередив. Після флангової передачі головою пробивав Яременко - занадто слабо. Згодом Скиба прострілював справа на того ж Яременка, якого надійно опікали оборонці, - не пройшло. Гострі передачі, намагання пробити, навіси з флангів, а голу все не було. Аж ось молодь «Олександрії» грає рукою у штрафному майданчику. Ніхто не сперечається з вердиктом рефері – 11 метрів. Мельник б'є в правий кут. Воротар навіть не намагається його ловити - 1:0. На останній хвилині компенсованого часу ще був розіграш кутового з завершальним ударом Зосенка, та рахунок вже не змінився.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію