• Головна
  • З полтавських вулиць можуть зникнути водозбірні колонки
11:11, 17 серпня 2015 р.

З полтавських вулиць можуть зникнути водозбірні колонки

"Полтававодоканал" готується до закриття та демонтажу більшості водорозбірних колонок міста.

Про це повідомила прес-служба КП ПОР «Полтававодоканал». причиною для прийняття такого рішення стала велика заборгованість споживачів за користування водозбірними колонками.

"Станом на 1 серпня 2015 року на балансі КП ПОР «Полтававодоканал» по м. Полтаві знаходиться 521 вулична водорозбірна колонка. Заборгованість абонентів, які користуються послугами з водорозбірних колонок, за фактично спожиті послуги водопостачання перед підприємством на 1/08/2015р. становить 666135 грн. У зв’язку з тяжким фінансовим станом на підприємстві надання послуг в подальшому без вчасної оплати в повному обсязі є неможливим", - йдеться у повідомленні.

Підприємство звертається до абонентів, які мають заборгованість, в терміновому порядку провести оплату за отримані послуги водопостачання. Крім того, щоб запобігти безконтрольному використанню та втратам води, КП ПОР «Полтававодоканал» готує заходи по закриттю та демонтажу більшості водорозбірних колонок міста.

Абонентам вуличних водорозбірних колонок потрібно звернутися до КП ПОР «Полтававодоканал» з приводу отримання технічних умов та виготовлення проектної документації і приєднання до інженерних мереж КП «Полтававодоканал».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #водоканал #водопостачання
Оголошення
live comments feed...